Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderně a levně v obývacím pokoji

Knihovny a regály jako alternativa moderního bydlení

V nabídce e-shopu nábytek Aldo najdete široký výběr velmi moderních a praktických regálů francouzského výrobce, z kterých lze například sestavit levně obývací stěnu. Výhodou takového řešení je nejen nízká cena, ale také netradiční design se spoustou úložných prostorů. Jako příklad si uveďme několik ilustračních fotografií kolekce Lis, s kterou lze vybavit levně nejen interiér obývacího pokoje, ale třeba také jídelny.

 

Obývací stěna Elly glosy white    

 

První fotografie je ukázka vybavení obývacího pokoje menších rozměrů. Interiér je sestavený v podstatě z komody, konferenčního stolku a pro obývací stěnu bylo využito právě spojení několika regálů. Dle velikosti interiéru pak počet regálu můžete měnit, třeba další dva ještě přidat. Nic víc do obývacího pokoje menších rozměrů ani nepotřebujete, navíc takto zařízený interiér působí velmi elegantně a určitě není přecpaný nábytkem.

 

      

 

Na druhé fotografii je ukázka vybavení interiéru obývacího pokoje větších rozměrů, kdy pro vybavení bylo použito jen regálů. Různé velikosti a tvary najdete v naší nabídce a vy sami rozhodnete, jak regály a v jakém počtu je po místnosti rozmístíte. V obou případech je u regálů využito úložných boxů, které jsou překvapivě vyrobeny z laminátové desky, jejich nosnost a mechanická odolnost je tak vysoká. Boxy lze z regálů rozmístit porůznu po místnosti, tak jak zrovna jejich obsah potřebujete. pro kolekci moderních regálů Lis zvolil výrobce také velmi trendy spojení odstínů bílou s černou. Pro milovníky moderního bydlení takzvaný styl "black and white", který je v posledních letech velmi populární.

Důležitý je flexibilní výběr nábytku

Pokud chceme zařídit interiér tak, aby nám maximálně vyhovoval, je třeba se poohlížet po takových kolekcích, které dávají možnost flexibilního výběru nábytku, v našem případě regálů. Kolekce Cubo taková je, můžete si vybrat z mnoha rozměrů a tvarů, vše s možností nákupu samostatných dílů.

 

      Kolekce nábytku Ness grafit

 

Jelikož je bílý a černý odstín populární, v nabídce nábytku do obývacího pokoje najdete rovněž celou řadu dalších dílů pro možné spojení s regály. Jen například nabídka bílých konferenčních stolků je opravdu velmi široká, ale vybírat lze také z nabídky komod, skříní a televizních stolků. A stále hovoříme o nabídce velmi levného nábytku, kdy pořizovací náklady na vybavení kompletního interiéru obývacího pokoje možná mnohé z vás překvapí. Samozřejmě z naší dopravou zcela zdarma až k vám domů.