Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Máte rádi rustikální nábytek?

Poptávka po rustikálním či klasickém, selském nábytku je na Nábytku Aldo poměrně značná a odpovídá tomu také relativně široká nabídka prodejců a výrobců, kteří se orientují pouze a jen na rustikální nábytek. Jmenujme kolekce v zastoupení francouzského, německého, nebo dánského výrobce, jejich nábytek u nás samozřejmě v širokém zastoupení najdete. Rustikální nábytek je specifická kategorie nábytku, která se vyznačuje stylovým designem a netradiční povrchovou úpravou.

Rustikální jídelní stoly

Pro mnoho z nás je kuchyň hlavní místností v interiéru. V kuchyni se vaří, což obvykle zaměstnává jednoho člena rodiny, v kuchyni se pak také jí a u jídelního stolu často probíhá i značná část společenského života domácnosti. A pro někoho je tohle všechno neodmyslitelně spjato s rustikálním stylem, se stylem selským a chcete-li, pak tradičním či konzervativním. Na první fotografii vám nabídneme rustikální jídelní stůl, který je svým designem, ale i povrchovou úpravou zařaditelný do skupiny nábytku, který můžeme nazvat nábytek jak ze starých časů.

 

   

Rustikální jídelní židle

K rustikálnímu stolu patří samozřejmě rustikální židle. Na našem e-shopu, mají tyto jídelní rustikální židle široké zastoupení. Zákazníci, kteří tento styl milují, patří jistě do skupiny, kterou tento nábytek osloví. Jídelní židle z kategorie rustikálního nábytku patří do specifické skupiny designu. Voskovaný nábytek má speciální povrchovou úpravu, která vytváří nádech starého vzhledu. Pořízením jídelní rustikální židle si zajistíte dlouholeté sezení bez toho, že by se Vám po nějakém čase židle rozklížila, nebo viklala. Rustikální židle mají opravdu vysokou kvalitu a životnost.

 

                                                             

 

Rustikální kredenc

Rustikální kredenc, stejně jako rustikální kuchyně, mají zcela nepopiratelně romantického ducha a jsou schopny vytvořit takovou atmosféru, bez které si mnozí uživatelé jednoduše příjemné bydlení nedovedou ani představit. Atmosféra venkova a selský styl jsou zdrojem klidu a mohou tak stát v kontrastu s dnešním hektickým světem. Možná právě proto jsou tolik vyhledávané. Kredenc z kategorie rustikálního nábytku patří do specifické skupiny designu. Voskovaný nábytek má speciální povrchovou úpravu, která vytváří nádech starého vzhledu. Zvláštní patina a staromódní úchytky krásně spojují to, čemu můžeme říkat antika. Úchytky jsou opravdu originální a velice propracované. Posuďte sami na následující fotografii.

 

                   

 

Věříme, že vás rustikální nábytek z našeho portálu zaujal. Rustikální nábytek je velmi oblíbenou kategorií také díky možnosti výroby atypů, dle vašich požadavků. Zadejte si své valstní rozměry. Můžete si také vytvořit svůj vlastní design, který jsme schopni vyrobit. V neposlední řadě, můžete si vybrat z široké nabídky odstínů moření.