Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Malá ochutnávka z novinek francouzského výrobce

Francouzský výrobce přichází opět s novými designy v oblasti nábytku, ať už do obývacích pokojů, nebo ložnic. V dnešní malé ukázce, Vám představíme, některé z těchto segmentů nábytku, které Vás určitě zaujmou, nejen svým designem, ale i vysokou kvalitou, která je u francouzského výrobce už známá.

Konferenční stolek Twix 137291

 

Stolky

Jako první Vám nabídneme malou ochutnávku z kolekce Twix, která nabízí nábytek do obývacího pokoje. Konferenční stolek na první fotografii, je vyrobený z mdf desky, která je snadná na údržbu. Jak můžete vidět na fotografii, je z ní už zřejmé kvalitní zpracování a moderní design. Že v jednoduchosti může být i krása, víme všichni a to platí pro televizní stolek z této kolekce Twix. Moderní design je ještě navýšen stříbrnými doplňky v podobě úchytek, či podstavce. Kombinace černého odstínu ebony se stříbrnou, v podobě úchytek, je velmi kontrastní, ale příjemná. V této kolekci najdete rovněž i komody, nebo všechen tento nábytek i v odstínu bílá pearl.

Televizní stolek Twix 137292

 

Skříně

Šatní skříň Slidy 237330

Nabídka šatních skříni je dnes určitě velmi bohatá, ale najít šatní skříň velkých rozměrů s policemi a ne jen s šatní tyčí je velmi těžké. Proto jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout jako první ukázku, šatní skříň z kolekce Slidy, která má právě police. Navíc tato skříň nabízí dostatečně a rovněž netypicky velké zrcadlo. Posuvná křídla jsou díky kvalitním pojezdům snadná k manipulaci. Odstín výrobce zvolil velmi moderní, žádaný a to ebony. Další velmi moderní odstín pro letošní sezónu a nejen u designu, jako u šatní skříň River, přírodní odstín světlého dubu v tzv. broušené úpravě. Znamená to, že odstín je k nerozeznání od pravého masivu, kde by však cena skříně musela být markantně vyšší.

Šatní skříň River 493287

Doufáme, že Vás dnešní malá ochutnávka francouzského nábytku zaujala.

Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.