Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Malá ochutnávka z novinek francouzského výrobce

Francouzský výrobce přichází opět s novými designy v oblasti nábytku, ať už do obývacích pokojů, nebo ložnic. V dnešní malé ukázce, Vám představíme, některé z těchto segmentů nábytku, které Vás určitě zaujmou, nejen svým designem, ale i vysokou kvalitou, která je u francouzského výrobce už známá.

Stolky, stolečky a další nábytek v bílém lesku

Jako první Vám nabídneme malou ochutnávku z kolekce Be Alive, která nabízí nábytek do obývacího pokoje. Konferenční stolek na první fotografii, je vyrobený z mdf desky, která je snadná na údržbu. Jak můžete vidět na fotografii, je z ní už zřejmé kvalitní zpracování a moderní design. Že v jednoduchosti může být i krása, víme všichni a to platí pro televizní stolek z této kolekce. Moderní design je ještě navýšen stříbrnými doplňky v podobě úchytek, či podstavce. Kombinace bílého odstínu s leskem, v podobě úchytek, je velmi kontrastní, ale příjemná. V této kolekci najdete rovněž i komody, nebo všechen tento nábytek i v odstínu bílá pearl.

 

Jídelní stůl Be Alive    Konferenční stolek Be Alive

 

 

Skříně, komody jsou vždy potřebné

Nabídka šatních skříni je dnes určitě velmi bohatá, ale najít šatní skříň velkých rozměrů s policemi a ne jen s šatní tyčí je velmi těžké. Proto jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout jako první ukázku, šatní skříň z kolekce Aalborg která má právě police. Navíc tato skříň nabízí dostatečně a rovněž netypicky velké zrcadlo. Posuvná křídla jsou díky kvalitním pojezdům snadná k manipulaci. Odstín výrobce zvolil velmi moderní, žádaný a to ebony. Další velmi moderní odstín pro letošní sezónu a nejen u designu, jako u šatní skříň River, přírodní odstín světlého dubu v tzv. broušené úpravě. Znamená to, že odstín je k nerozeznání od pravého masivu, kde by však cena skříně musela být markantně vyšší.

 

     Ložnice s šatní skříní Aalborg black

 

Doufáme, že Vás dnešní malá ochutnávka francouzského nábytku zaujala.