Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Ložnice ve francouzském designu

Ložnicové sestavy bývají výhodným a ekonomickým nákupem. Ložnicové sestavy v našem e-shopu jsou v konečném důsledku cenově dostupnější, než postupné sestavování ložnice. Dnes Vám nabídneme ložnicové sestavy, našeho francouzského výrobce z jeho nových kolekcí.

Ložnice v přírodní barvě

V přírodním provedení ve spojení s bílou, nebo černou, Vám jako první představujeme, ložnici Aalborg, který byl docílen netypickou povrchovou úpravou, která věrně imituje dřevo dub, včetně viditelné struktury dřeva v barvě dubu bodega. Ložnice nabízí velmi jednoduchý design, díky kterému může výrobce nabídnout zase příjemnou cenu, kdy použitým materiálem, je laminátová deska a v interiéru ložnice působí velmi elegantně. Jelikož se jedná o ložnici, kterou si můžete sestavit sami, dle Vašich požadavků, je ložnice na fotografii, pouhým návrhem. U této kolekce, je velkou výhodou možnost výběru ze dvou velikostí manželské postele a to buď postel pro matraci 160x200 cm, nebo postel pro matraci 180x200 cm. Obě varianty manželských postelí v sestavě ložnice pořídíte také s praktickou zásuvkou, která nabízí dodatečný úložný prostor, tolik potřebný v každé ložnici. Jako další, Vám nabízíme ložnici Aalborg, rovněž v přírodním designu, který má díky novým technologiím možnost ukázat se jako úprava, kterou jen stěží rozeznáte od pravého dubového dřeva. Věrná imitace nábytku z masivu, díky materiálu, kterým je laminátová deska, nabízí zcela určitě menší pořizovací cenu. Rovněž i u této manželské postele, která nabízí rozměr pro matraci 160x200 cm, je velmi oblíbenou variantou zásuvka, která je umístěna v přední části postele. Celkově můžeme sestavu ložnice, zhodnotit jako zdařilý, moderní design s prvky přírodního reliéfu.

 

Ložnice Aalborg white    Ložnice Aalborg black

 

Ložnice v bílém i černém lesku

Ložnice Curtys, se vyznačuje velmi moderními prvky, možná až příliš strohými, studenými díly nábytku, které se však u mnohých mladých párů potkávají s velkým ohlasem. Bílý pololesk, který použil francouzský výrobce u kolekce Curtys, je opravdu moderní a originální. Celá kolekce  je velmi flexibilní nejen možným výběrem samostatných dílů, ale také možným výběrem variant pro daný díl, v tomto případě manželské postele. Ta Vám může poskytnout prostor na spaní pro velikost matrace 160x200 cm, nebo 180x200 cm. Výběr je pouze na Vás a Vašich potřebách. Díky možnosti flexibilního výběru jednotlivých dílů, si tak můžete pořídit z naší sestavy třeba jen manželskou postel. Hitem a moderním prvkem je neónové osvětlení v záhlaví postele, které u postelí, není tak časté. Za povšimnutí stojí rovněž šatní skříň s posuvnými křídly a zrcadlovým pravým průčelím, která nabízí dostatek úložného prostoru.

 

Ložnice Curtys white    Ložnice Curtys black

 

Všechny ložnice, které jsme Vám dnes nabídli, patří k velmi kvalitním, ostatně jako všechny kolekce z nabídky francouzského výrobce.