Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Ložnice v rustikálním stylu

Poptávka po rustikálním či klasickém, selském nábytku je v Česku poměrně značná a odpovídá tomu také relativně široká nabídka prodejců a výrobců, kteří se orientují pouze a jen na rustikální nábytek. Platí to i v případě čistě ložnicového vybavení. Představíme vám rustikální ložnice od našeho francouzského partnera, které jsou vysoce kvalitní a originální.

Netradiční design

Rustikální nábytek, stejně jako rustikální ložnice, mají zcela nepopiratelně romantického ducha a jsou schopny vytvořit takovou atmosféru, bez které si mnozí uživatelé jednoduše příjemné bydlení nedovedou ani představit. Atmosféra venkova a selský styl jsou zdrojem klidu a mohou tak stát v kontrastu s dnešním hektickým světem. Možná právě proto jsou tolik vyhledávané. Hledáte přesto něco netradičního? Možná vás osloví ložnice francouzského výrobce na fotografiích, které nabízí typický provensálský design. Ložnice není jen stylová, ale také velmi kvalitní, o čemž vás přesvědčí detailní zpracování.

 

Ložnice margaux white    Ložnice Margau grey

 

Originální a jednoduchý design

Nemáte příliš rádi módní výstřelky a jste spíše příznivci klasického stylu? Pak je tady právě pro vás rustikální nábytek, má totiž svou neměnnou tvář a styl již po několik desetiletí. I přesto stále nachází nové a nové příznivce i mezi mladými páry. Vybavte si vaši ložnici v rustikálním stylu nebo si pořiďte jen jednotlivé díly nábytku do ložnice. Krásný rustikální nábytek je v podstatě navrácením k minulým dobám. Tento nábytek se vyrábí především ze dřeva a navrací se k dávným dobám, můžeme říci, že se jedná o selský styl. Například ložnice v imitaci dubového masivu, patří z kategorie rustikálních ložnic k velmi oblíbeným pro její originální, jednoduchý design. Ložnice je díky dubovému dřevu a především jeho stupni tvrdosti odolná vůči mechanickému poškození. Při výrobě ložnice francouzský výrobce částečně využívá ještě ruční práce, především pak při její finální úpravě. Za zmínku z celé kolekce jistě stojí toaletní stolek, který vám v detailu představujeme na fotografiích. V neposlední řadě úchytky, které opravdu patří k velmi zdařilým.

 

     

 

Dubové dřevo je v kolekci nahrazeno spojením dvou materiálů a to mdf desky a laminátu, které věrně imitují vlastnosti masivu. A zde máme vysvětlení, proč mnohdy nábytek v antikvariátech starý několik stovek let stále drží pohromadě. Pokud chcete kvalitní nábytek je třeba si připlatit. Máte však hezké dědictví pro vaše děti, jelikož ložnice vydrží zase do příštího století.