Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Ložnice v černém lesku z Francie

Mezi velmi populární a moderní povrchové úpravy v posledních dvou letech patří vysoké lesky. Jejich oblíbenost má stále stoupající tendenci, proto do našich nových produktů zařazujeme každý týden některou ze sestav v tomto provedení. Dnes Vám nabízíme ložnici s příznačným názvem Curtys od francouzského partnera, jehož kolekce, nábytek v moderním, netradičním designu již pravidelní zákazníci znají. Ložnice ve vysokém černém lesku ve spojení s přírodní imitací dřeva a moderním designu. Materiál mdf deska.

Vyberte si manželskou postel

Francouzský výrobce nabízí u kolekcí nábytku vždy možnost levnější a dražší varianty sestavy. U ložnice Curtys tomu není jinak. Můžete zvolit tři varianty postele, čímž značně změníte cenu celé sestavy. Dražší variantou postele je ta, která nabízí také nadstavec nad postelí, po jehož stranách jsou umístěny na panelu dva noční stolky. Velmi moderní provedení, avšak pro náročnějšího klienta. Levnější variantou a to více jak o polovinu, je klasická postel bez nadstavce a noční stolky pořizujete zvlášť, klasické, k postavení na zem vedle postele.

 

                                                              Nadstavce k manželským postelím jsou velmi oblíbené, mají vysoký designový efekt a někdy jsou doplněny také led osvětlením. Ložnice  nabízí ale také další díly k výběru. Můžete zvolit ze dvou typů komod, dle tvaru vašeho interiéru ložnice. Komoda vysoká, úzká, nebo komoda široká, nižší. Vše je výrobcem navrženo tak, aby si každý mohl díly do ložnice zvolit velmi prakticky. Můžete si ale také do sestavy ložnice pořídit komody obě, záleží opravdu jen a jen na vašich potřebách a možnostech. Ložnici nabízíme v samostatných dílech k výběru, nebo jako kompletní sestavu, pro ty, kterým každý díl v ložnici vyhovuje.

 

                                                             Nedílnou součástí ložnice je pak zcela určitě hned vedle postele šatní skříň. Skříně pořizujeme nejčastěji právě do ložnic a kolekce Curtys nabízí jednu z velmi hezkých a praktických. šatní skříň s posuvnými křídly, zrcadlem a s rozměry, které opravdu postačí pohodlně pro dvě dospělé osoby. Výrobce také zvolil jedno z oblíbenějších vnitřních uspořádání, dvě police pod sebou v horní části skříně a pod nimi šatní tyč.

 

                                                              Ložnice Curtys white


V nabídce moderních ložnic na našem portále nejdete také bílý vysoký lesk, či klasické odstíny. Představuje ale nejen moderní, nadčasové ložnice, rovněž stylové, které najdete v kategorii rustikální nábytek. Věříme, že ložnice francouzského výrobce vám přinesou nejednu inspiraci.