Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Ložnice v bílo černém provedení

Ložnice navržené tak, že v sobě spojují velmi kontrastní barvy, mohou být ve svém důsledku velmi příjemné na pohled. Mezi nejčastěji spojované odstíny patří tzv. styl, který nejen v ložnici, ale také v módě patří k nejoblíbenějším spojením. Černá i bílá ve spojení s dalším jedním odstínem. Jednou z takových ložnic je od francouzského výrobce ložnice z kolekce Curtys, která pro méně odvážné klienty, pro které je spojení černé a bílé moc, nabízí také ložnici v příjemném provedení skořice.

 

                                                                      Ložnice Curtys white

 

Ložnice mnoha možností

Kolekce Curtys nabízí zákazníkům širokou nabídku samostatných dílů, pro sestavení v daném designu. Vybrat si můžete nejen odstín, ale také například velikost šatní skříně, dokonce velikost postele, komodu, či díky modulovému systému různé počty daných dílů. Ložnice tak může mít pouze díly, které opravdu potřebujete. Například jen postel a dva noční stolky, bez komody, či skříně. Ložnice je vyrobena v obou odstínech z lamina a mdf desky. Manželská postel má v ceně rošt a rozměr pro matraci je 160x200 cm nebo rozměr velmi vyhledávaný 180x200 cm. Výrobce matrací doporučuje pro manželské páry, či partnery raději pro postel zvolit dvě matrace, než jednu velkou. Každý má jiné potřeby na spánek, někdo spí velmi klidně, někdo neklidně a tyto rozdíly se pak nepříjemně projevují, pokud je matrace společná.

 

                  Ložnice Curtys black

 

A pro ty z Vás, kteří upřednostňují jak jsme již uvedli raději méně nápadné, více konzervativní provedení ložnice, připravil francouzský výrobce ložnici v odstínu béžová - skořice. Nabídka dílů je zcela shodná jak u provedení bílo-černého. Stejné možnosti, včetně samostatného výběru dílů a stejná cena. Rozdíl je opravdu pouze v odstínu.

 

                                                     

 

Ještě se vraťme k ne tak často nabízenému rozměru manželské postele a to pro rozměr matrace 180x200 cm. Jsme rádi, že náš partner, francouzský výrobce takový rozměr nabízí, jelikož právě v moderním designu ložnic jsme ještě donedávna měli postele pouze 160x200 cm. Větší manželskou postel samozřejmě využijí především takoví klienti, kteří ve spánku kolem sebe potřebují dostatek místa a také ti, kteří si tak velkou postel ve svém interiéru mohou dovolit. Věříme, že nová kolekce ložnic se Vám bude líbit, stejně jako velmi příjemná cena.