Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Ložnice v barvě skořice

Kolekce Most, od našeho předního francouzského dodavatele, je stálým zákazníkům už známá v podobě ložnice v barvě akácie. Teď výrobce přichází s novinkou u této kolekce, která se týká odstínu nábytku a to v barvě skořice. Opravdu velice příjemný odstín dodá Vašemu spánku klid a pohodu.

Postele ve dvou rozměrech

Na první fotografii, jsme Vám představili, klasickou manželskou postel, i když, ne tak klasickou! Jako jedna z mála je manželských postelí vybavena praktickým šuplíkem a to netradičně z čela postele, který může sloužit jako tolik potřebný úložný prostor na pokrývky, či jiné ložní prádlo. Manželská postel nabízí v ceně také rošt a to pro klasický rozměr na spaní 160x200 cm. Jako velmi praktické řešení interiéru ložnice může být od francouzského výrobce druhá manželská postel z kolekce Most, v příjemném, skořicovém provedení s nadstavcem a šuplíky. V ceně manželské postele je samozřejmě rošt, ale také panel v jejím záhlaví.

 

   

 

Potřebujete využít maximálně prostor v ložniciJedním z mnoha úsporných řešení může být vhodný výběr postele a pro malou ložnici pak nejlépe postel s šuplíky a nádstavcem. Manželská postel díky hlubokým šuplíkům nabídne až překvapivě velký úložný prostor a nadstavec zase odkládací prostor třeba na knihy, časopisy. Postel pořídíte i v menším rozměru pro jednotlivce, nebo jako řešení místa na spaní do studentského pokoje. Můžete však k posteli ve stejném odstínu šedého ořechu-skořice pořídit další díly nábytku vhodné pro vybavení vaší ložnice a to za velmi dostupnou cenu. V identickém designu nabízí výrobce manželskou postel rovněž v odstínu bílá-akácie, nebo bílá-káva. Možností jak ušetřit místo v ložnici je opravdu hodně.

                                                        

Postel Most je odpovědí na nedostatek místa  v ložnici

  • postel nabízí rozměr místa na spaní o velikosti 160x200 cm

  • v ceně postele kvalitní lamelový rošt zasazený do kovového rámu

  • v ceně postele praktický nádstavec jako záhlaví postele s policemi (ideální do malého prostoru)

  • v ceně postele tři šuplíky (jejich umístění je libovolné, záleží jen na vás)

  • šuplíky lze umístit i na opačnou stranu

  • nosnost postele 240 kg, rozměr místa na spaní vhodný pro dvě osoby

  • materiálem pro výrobu se stala laminátová deska

  • dodání v dílech s nutností montáže, která je velmi snadná

  • možnost pořízení identického designu postele také v rozměru 140x200 cm

  • doprava zdarma

Exkluzivní prodej pro Českou republiku

Francouzský dětský nábytek i nábytek pro dospělé si získal za posledních deset let, kdy tento nábytek nabízíme, celou řadu zákazníků svým novým, ojedinělým přístupem k vybavení interiérů. Postele ve velmi moderním designu a s možným výběrem z mnoha pastelových a přírodních odstínů je přesně to, co na našem trhu chybělo a my jsme rádi, že design francouzského výrobce můžeme představovat právě na našich stránkách jako ojedinělou exklusivní nabídku.