Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Ložnice holandských designérů

V dnešním článku si vám dovolujeme představit, či spíše upozornit na velmi moderní a nadčasový design moderních ložnic. Ložnice je místem, kde odpočíváme, nabíráme síly a relaxujeme a měla by plně vyhovovat nejen trendy designům, ale hlavně a především našemu charakteru. S ložnicí bychom se měli stotožnit i navzdory tomu, že zrovna nepatří k těm nejvíce "in". V nabídce na našem portále můžete vybírat z ložnic jako sestav, nebo z nabídky samostatných dílů.

 

   

V nabídce najdete cenově náročné a velmi levné díly nábytku do ložnice

 

 

Ložnice je oázou klidu

Výběr ložnice by neměl být ovlivněn pouze jejím designem, ale také praktickými aspekty, který mi jsou velikost postele, velikost šatní skříně, zda k ložnici můžeme ve stejném designu pořídit také komodu, noční stolek, zrcadlo a další díly. tedy jedním slovem, kolik ložnice nabízí úložných prostorů. Ložnici v dnešní době nejčastěji prodejci nabízejí jako modulové systémy. tedy vy sami si jednotlivé díly z dané kolekce můžete flexibilně vybrat a svou ložnici sestavit tak, aby plně vyhovovala vašim potgřebám. tedy že z žádný z komponentů nepořizujete zbytečně. Stojí jistě zo to vidět jak sestavy, tak jednotlivé díly. Vybrat si také můžete vesměs ze dvou velikostí šatních skříní a několik typů komod.

 

   

 

Stále jsme ale hovořili o v podstatě tradiční ložnici, i když v moderním designu. V nabídce však především francouzský a německý výrobce pamatuje také na milovníky stylového, rustikálního designu, jehož nabídka stojí za inspiraci. 

Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.