Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Ložnice a její funkčnost

Moderní ložnice není ložnicí, která by podléhala módním trendům, jež se objeví na jednu sezónu a pak znovu zmizí. Nedílnou součástí povahy každé ložnice je její funkčnost, potažmo ergonomická hlediska, která módě podléhají mnohem obtížněji, než třeba barevné zpracování potahových látek. A i ty by měly sehrát nejen estetickou, ale i praktickou a pro-zdravotní roli. Tak s dnes vlastně uvažuje kvalita bydlení. Kvalitu ložnice představuje především kvalitní postel. Ale kvalitní postel, to není jen kvalitní rošt, ale rovněž matrace. Matrace si můžete na Aldu vybrat z široké nabídky od českého výrobce Gumotex, který má dlouholetou tradici.

 

   

Na nábytku Aldo najdete ložnice převážně od francouzského výrobce

 

 

Praktičnost v ložnici

Pokud se hovoří o designu zařizovacích předmětů určených k vybavování ložnice, pak se tím nemá na mysli jenom jejich vzhled, ať už extravagantní a nebo třeba rustikální, či jinak tradiční. Nezbytnou výbavou každého nábytkového a jiného designu je také praktické – funkční hledisko, které usměrňuje výtvarné pojetí předmětu. A jde to říct i velmi lapidárně. Stačí vlastně oprášit stokrát citovanou frázi o tom, že design je snoubením krásy a účelnosti. A onou účelností se v případě vybavení ložnice míní v prvé řadě kvalitní, hluboký spánek se vším, co k němu patří a co ho dokáže vyvolat a stimulovat.

 

 

Pozor novinka! Ložnice Cocoon patří do modulového systému, můžete si tedy jednotlivé díly nábytku vybrat do ložnice, ale i obývacího pokoje, nebo dětského pokoje sami, na základě svých aktuálních potřeb. Ložnice je vyrobena z nového materiálu "voština", který je dle odborníku na bydlení materiálem budoucnosti. Ložnice nabízí nadstandartní kvalitu.

 

Trendem je zdraví

Současným trendem č.1 ve vybavování ložnice je zdraví a spánek. Zdraví a zdravý životní styl je módou i v ložnici a je to logická reakce na hektickou dobu plnou toxinů, stresových podmětů a informačního smogu. Neznamená to ale, že by tím pádem měl uživatel zcela rezignovat estetická hlediska své nové nebo adaptované ložnice. Měl by ale vždy mít na paměti, že ta místnost, jejíž vybavení řeší, má v prvé i druhé řadě být místností plnou klidu, relaxace a uvolnění. Měla by vlastně fungovat jako opojný nápoj, který příjemně uvolní tělo a ke slovu se dostane únava a tu pak uspokojí hluboký a nerušený spánek.