Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Levný nábytek může být kvalitní

Pořízení levného nábytku musí mít určitá pravidla, aby jste byli s nákupem spokojeni. Francouzský i německý výrobce, který na našich stránkách představuje nábytek jako designovou špičku, dle nejnovějších trendů bydlení, nabízí rovněž nábytek za více než příznivou cenu. Nábytek může být tedy levný a zároveň kvalitní. Příznivá cena je dosažena především jednoduchým, nenáročným designem, ale také jednobarevným provedením. Mezi typické představitele levného nábytku patří kolekce Industrial, která nabízí samostatné díly, z nichž si můžete sestavit ložnici, pracovnu, obývací pokoj apod. Navíc, samostatné díly nábytku kolekce Industrial si můžete vybrat z několika zajímavých odstínů.

 

                                                   

 

Levný nábytek pro všechny interiéry

Nabídka kolekce Industry je zobrazena na fotografii jako sestava obývacího pokoje a pracovny. Dalšími možnými odstíny je například hruška, bílá, káva a taky třešeň. Francouzský výrobce nabízí samostatné díly tak, aby bylo možno sestavit každý interiér. Mezi velmi oblíbené patří u kolekce šatní skříně, které jako jedny z mála nabízí tolik vyhledávané nadstavce. Šatní skříně s nadstavci mohou velmi prakticky pomoct především v malých interiérech panelákových bytů, kde není místa nazbyt a velkou pomocí je využití prostoru až ke stropu. Mezi další atributy této kolekce patří široká nabídka nejrůznějších typů komod, od šuplíkových až po skříňové, nebo kombinované. Vybrat si kromě široké nabídky barev, jak jsme již uvedli můžete taky nejrůznější rozměry. Jakýkoliv interiér si tak s nábytkem kolekce můžete vytvořit sami.

 

     

 

Na další fotografii uvádíme psací stůl Industry v odstínu tmavého dřeva. Jak můžete sami vidět, nábytek je kvalitní a velmi příznivá cena je dosažena především nenáročným designem. Všechny díly nábytku kolekce jsou vyrobeny z laminátové desky, která je odolná vůči mechanickému poškození a nenáročná na údržbu.

 

                                          

 

Kolekce v tmavém provedení na naší poslední fotografii. Jednoduché, příjemné a funkční řešení za příjemnou cenu francouzského výrobce. Kolekci neustále rozšiřujeme o další, velmi příjemné typy, díly nábytku a jistě si každý z vás vybere, nebo se nechá alespoň inspirovat.