Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Levné postele pro děti i dospělé inspirované Francií

Velmi zajímavou nabídku postelí přináší francouzský výrobce prostřednictvím kolekce Sleep, Snoop a mnoho dalších. Jednoduchý design postelí, které jsou však velmi funkční, může nabídnout více než dostupnou cenu. Nabídka postelí je určena do dětského pokoje, studentského pokoje a ložnic. Vybrat si tak můžete z mnoha rozměrů místa na spaní, ale i odstínů. Jednoduchý design je řešením pro zařízení jakéhokoliv interiéru levně.

Dětská postel pro matraci 90x200 cm

Pro děti je nabídka postelí vždy s rozměrem místa na spaní o velikosti 90x200 cm. Je to adekvátní rozměr pro předškoláky a školáky. K postelím lze v případě potřeby připevnit i zábranu a vybrat si můžete z mnoha designů. Postele klasické, postele s šuplíkem, nebo vyvýšené postele s psacím stolem určené pro vybavení malého interiéru. Francouzský výrobce nabízí v levné kolekci Sleep klasické postele bez šuplíku a dětské postele s šuplíkem ve třech dostupných odstínech. Bílý odstín je často volen pro holky, odstín káva pro kluky a přírodní imitace dřeva odstín bílý je vhodný pro holku i pro kluka.

 

Dětská postel Sleep pro kluka    Dětská postel Sleep pro kluka

 

Zda volit dětskou postel s šuplíkem či nikoliv je spíše otázkou potřeby úložných prostorů, ale šuplík je velmi praktický a vždy najde nějaké využití. Cena šuplíku je přitom můžeme říci zanedbatelná. Na fotografiích představujeme dětskou postel Sleep v bílém provedení lze pořídit i bez šuplíku. Jednoduchý, ale velmi účelový design. K dětským postelím v nabídce francouzského výrobce najdete celou řadu dalších samostatných dílů pro možné sestavení kompletního dětského pokoje za stejně příznivou, bezkonkurenční cenu.

 

Studentská postel pro matraci 140x200 cm

Dospívajícím dětem rozhodně rozměr místa na spaní klasické dětské postele nebude stačit. Spaní by již nebylo pro ně pohodlné. Řešením jsou postele s rozměrem místa na spaní 140x200 cm, pro studentky, mladé slečny často volíme i rozměr místa na spaní 120x200 cm. i zde francouzský výrobce nabízí celou řadu designů a konkrétně v kolekci Most jsou to opět postele klasické, nebo s možnosti pořízení šuplíku s nočním stolkem. Vybírat můžete z identických odstínů jak u dětských postelí, oblíbená bílá, pro kluky káva a neutrálním odstínem je zde přírodní.

 

    

 

Dospívající děti často výškou přerostou své rodiče a tak změna postele z dětské na studentskou je opravdu nutná. I dospívající dítě potřebuje kvalitní spánek v posteli s dostatkem místa. Rozměr postele pro matraci 120, nebo 140 cm šíře je pak plně vyhovující.

Manželská postel pro matraci 160x200 cm

Stejný design nabízí výrobce i pro manželské postele, které mají rozměr místa na spaní 160x200 cm. I k manželské posteli můžete volit variantu designu bez šuplíku, nebo s šuplíkem. Návrhy dětských pokojů, studentských pokojů či ložnic s těmito posteli můžeme zařadit do kategorie moderního designu. Nabídka samostatných dílů jako jsou komody a šatní skříně je velmi široká, možnost sestavení interiéru velmi flexibilní.

                          

                                                          Ložnice Most, Charly

 

Pokud právě chcete pořídit manželskou postel s matracemi, pak se rozhodně přikláníme k pořízení dvou matrací. Spaní je tak pro každého z vás více pohodlné, než jaké nabízí jedna společná matrace. Při výběru manželské postele se snažte jít cestou kompromisu, vždyť postel bude pro vás oba. Nabídka manželských postelí je velmi široká a určitě si v tak širokém výběru najdete postel, která bude vyhovovat vám oběma. Všechny postele v nabídce francouzského výrobce jsou také v ceně s roštem, který je klasický, laťkový.

 

Materiálem pro výrobu postelí, které jsme vám dnes představili je klasická laminátová deska. jelikož výrobce i při levném nábytku klade důraz na kvalitu, zvolil tloušťku laminátu až 25 mm. Tím zabezpečil pevnost konstrukce každé z postelí. Pokud nábytek levně, pak od francouzského výrobce.