Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Letní akce nábytku na Aldu!

V horkých letních měsících, které trávíme u vody, nebo na dovolené, jen málokdo přemýšlí nad pořízením nábytku. Ale pozor. Právě v letních měsících všechny společnosti, obchodní sítě jako Kika, Ikea, Europamebel a mezi jiným i internetový prodejce nábytku Aldo nabízí velmi výhodné možnosti nákupů a pořizovací cena  nábytku je v letních měsících jedna z nejnižších v roce. Možná se vyplatí se na chvíli zastavit a akční nabídku nábytku trochu prohlédnout. Můžete ušetřit až několik tisíc korun. Nábytek Aldo se zaměřuje hlavně na akční nabídku dětských pokojů a dětského nábytku. Proč? Především proto, že řada rodičů právě v průběhu léta třeba připravuje dětský pokoj na začátek školního roku, především pak pokud se chystáte na první třídu. 

 

Dětský pokoj pro holky

Děti milují pohádky, a holčičky zvlášť. Pokud zařídíte své malé princezně pokojíček v motivu její oblíbené pohádky, určitě tím nic nezkazíte. Dětský nábytek v naší nabídce je převážně v bílé barvě, ale do popředí se dostává i stále modernější černý nábytek. Nábytek je často v kombinaci s růžovou či fialovou barvou, což dodává nábytku pro holky romantický vhled. Nedílnou součást holčičích pokojů tvoří toaletní stolky, bez kterých se žádná malá slečna neobejde. Skříně pro holky bývají často rozměrově větší a vybaveny zrcadlem. Vybrat si můžete z různých druhů nástavců či samostatných dílů, díky kterým můžete pokoj snadno měnit dle vašich představ.
Samozřejmě, děti rostou a co se jim líbí dnes, nemusí platit za rok. Aby pro vás zařízení dětského pokoje nebylo finančně náročné, ale přesto jste splnili přání vaší malé, zaměřte se hlavně na výmalbu zdí a pořízení dekorací. To se dá kdykoliv změnit, aniž byste museli pořizovat nový nábytek.

  

Kolekce dětského nábytku Biotiful a Lady Doll francouzského výrobce patří k velmi oblíbeným

 

 

Dětský pokoj pro kluka

Zařizujete pokoj pro kluka? Pojměte jeho zařízení tematicky, v duchu jeho oblíbeného hrdiny, či sportu. Malý rošťák potřebuje odpovídající plochu na hraní, proto je důležité mít dostatek úložných prostor na hračky a oblečení. Vhodným řešením na ukládaní hraček jsou různé regály či boxy, které mohou děti také zapojit do hry. Klučičí dětský pokoj můžete ozvláštnit zajímavou dětskou postelí v podobě hasičského či závodního auta, které ozvláštní vzhled pokoje a je zároveň hračkou.

Při sestavování dětských pokojů klademe důraz na hravost, atraktivitu, kvalitu a také bezpečnost. Dominující barvy našeho dětského nábytku pro kluky jsou bílá, hnědá a šedá, v kombinaci s modrou a zelenou.    

Kolekce Brick a Battle od francouzského výrobce si našly své stabilní místo v naší nabídce

 

 

Proč nábytek od Alda?

Ano, nábytek nejen prodáváme, ale snažíme se rozšiřovat rovněž služby s prodejem nábytku spojené. A co u nás můžete získat navíc? Zkusme si vše dát do jednotlivých bodů, těch nejvíce důležitých:


- výnos nábytku zdarma u objednávek nad 7 000 Kč (neplatí pro kategorii rustikální nábytek)
- dopravné po celé ČR zdarma!!!
- široká nabídka nábytku s dodáním do 72 hodin (zde patří nejprodávanější nábytek)
- on-line chat kdy ihned zodpovíme vaša dotazy
- el. katalogy nábytku ke stažení na našich stránkách
- el.návody k montáží u nejprodávanějších produktů (napomáhájí také ke zjištění kvalitu nábytku s veškerými jeho dostupnými rozměry)
- nábytek rozváží také naši smluvní partneři, termín je hlášen vždy předem, především objednávky do 5 000 Kč
- nábytek platíte řidiči na místě, až po převzetí, neplatíte nic předem
- bonusový systém pro věrné zákazníky (slevy, akce)
- nábytek Aldo představuje nábytek s certifikátem a kvalitou pod ochranou ISO
- představujeme nábytek také na Slovensku na www.nabytok-aldo.sk