Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Kvalitní holandské dětské pokoje

Dětský pokoj je nedílnou součástí vybavení interiéru každého dítěte a jeho výběr je velmi důležitý. Nabídka dětských pokojů na Nábytku Aldo je velmi široká a patří k nejvyhledávanějším kategoriím. Dětský pokoj si u nás můžete vybrat pro děti od narození, až po jejich studijní věk, kdy představujeme pokoje pro studenty, již v méně barevných variantách. My vám dnes nabídneme mnoho variant dětských pokojů od holandského a belgického výrobce, kteří patří k oblíbeným na našem portále.

Moderní dětský pokoj

Pokoje jsou ve většině případů také rozděleny dle pohlaví dítěte. Nabídka dětských pokojů pro holky a pro kluky má své opodstatnění. Belgický výrobce představuje v kolekci Valentine velmi moderní design na výběr ze samostatných dílů pro možné sestavení dětského pokoje pro holku. Zvolil velmi oblíbené odstíny, spojení bílé s růžovou, doplněné efektními úchytky. Příjemný je i poměr kvality a ceny, dětský pokoj či díly nábytku do něj jsou dostupné. Pokud máte málo místa pro vybavení dětského pokoje, lze zvolit jiné provedení postele, které ušetří spousty místa. V nabídce je dětská postel s šuplíky, řada multifunkčních postelí s psacím stolem na vysunutí, nebo pokud máte dvě děti, proč nepořídit patrovou postel. To vše vždy v provedení bílo růžovém. Ale postel Valentine v našem návrhu sestavy dětského pokoje nabízí možnost přistýlky v podobě šuplíku, návrh tak můžete využít pro dvě děti.

 

Dětský pokoj Billy    Toaletní stolek Billy  Psací stůl Billy

 

Ve stejném provedení či můžeme říci identickém designu jako je dětský pokoj pro holky v bílo růžovém provedení, nabízí belgický výrobce také dětský pokoj pro kluky. Zde použil bílo šedého provedení, které se klukům rozhodně více hodí. Na obou kolekcích se nám také líbí možnost využití nábytku od školky až do doby, kdy dítě navštěvuje střední školu a je studentem. Je lépe v dětském pokoji měnit dekorace adekvátně dle věku dítěte, než neustále měnit nábytek. Určitě je to méně finančně náročné.

 

Dětská postel Casami    Dětský pokoj jako Patrová postel, kolekce London

 

Doufáme, že jsme vás dnešní nabídkou kvalitních a originálních dětských pokojů holandského a belgického výrobce alespoň trochu inspirovali a vašim ratolestem pořídíte nový originální dětský pokoj.