Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Kuchyňské linky na míru

Nabídka kuchyňských linek na našem portále je především taková, aby byla cenově dostupná, kvalitní a flexibilní ve výběru. Tedy můžete si pořídit danou již navrženou sestavu, ale také si můžete kuchyňskou linku sestavit sami, dle prostorových možností vaší kuchyně a to výběrem z nabídky samostatných skříněk.

 

                                            Kuchyňská linka Manchester

 

Jak sestavit kuchyňskou linku

V naší nabídce kuchyní a jídelen najdete samostatně horní skříňky a dolní skříňky. Při jejich výběru je třeba vždy správně vybrat design kuchyně která se Vám líbí, aby skříňky byly v totožném designu.  Nabízíme také rohovou spojovací skříňku, pro ty z Vás, kteří chtějí kuchyňskou linku do pravého úhlu. Pracovní desku si můžete rovněž zvolit vcelku, nebo rozdělenou na jednotlivé díly dle šíře skříněk. Mnozí z Vás chtějí například desku kamennou apod. Proto i my jsme dali tuto možnost volby. U některých kuchyňských linek máte možnost výběru ze dvou dostupných odstínů, proto při objednávání věnujte zvýšenou pozornost u parametrů výrobku.

Nabídka kuchyňských linek v klasickém, stylovém designu, ale také moderním. Kalkulace za sestavu danou je vždy včetně pracovní desky, ale bez spotřebičů. Použitým materiálem na výrobu linek je lamino 18 mm, které tím nejčastějším používaným. Pro ty z Vás, kteří mají rádi rustikální design, nábytek vyrobený z masivu máme v kategorii rustikální nábytek díly pro vybavení kuchyně, či jídelny. každý si tedy příjde u nás na své. V případě, že nevíte, jak kuchyňskou linku správně sestavit, pomůžou Vám rádi naší internetoví prodejci.

 

Nemáte místo na kuchyňskou linku?

Nabídka nejrůznějších pomocníků do kuchyně je velmi široká. Zvláštní pozornost však také věnujeme nejrůznějším doplňkům, jako praktickým regálům, servírovacím stolkům, ale nechybí ani odpadkové koše. A prioritou je nabídnout řešení i pro ty, kteří žijí v podnájmu, nevaří a nechtějí do linky zbytečně investovat. Ale pohodlně se usadit a někdy něco zakousnout k snědku přijde vhod i na podnájmu.

                                                     

V této kategorii můžete také najít například pojízdné stolky na kolečkách pro snadnou manipulaci, které slouží pro umístění mikrovlnné trouby a dalších doplňků, které chcete mít rychle po ruce. Něco však tito pomocníci do kuchyně mají společné. Především příjemnou cenu, ale také díky pojezdům, snadnou manipulaci. Mezi další doplňky patří také nábytek malých rozměrů, jako třeba skříňky na zavěšení.