Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Křeslo v obývacím pokoji

Současnost přeje odvážlivcům a moderní trendy tuto skutečnost jen potvrzují. Sedací nábytek a zařízení obývacího pokoje vůbec doznalo v posledních desetiletích značných změn – pravidla se rozvolnila a více než kdy jindy nás při výběru mobiliáře ovlivňují módní trendy. V této souvislosti je ale třeba říci, že diktát paní módy není třeba brát nijak striktně. Fantazii a vlastní invenci se meze nekladou. A dnes vám představíme opravdu originální křesílka německého výrobce, designem těžko zařaditelná.

 

Různé kombinace

Naopak – kombinuje se i to, co by před lety bylo téměř nemyslitelné. Ani sedacímu nábytku se tyto trendy nevyhnuly. Uniformita vzala za své a zelenou dostaly kvalitní materiály v nejrůznějších vzorech a výrazných barvách a také tvarech. Jediné společné měřítko je kvalita materiálu a provedení. Zejména v mladších domácnostech jsou oceňovány pestré barvy – leckdy až křiklavé, kombinované napříč barevným spektrem. Nábytek Aldo vám nabízí především čalouněný nábytek z Německa. Má  netradiční, stylový design, který je kombinací kvalitní pevné látky a masivu. Nabídka čalouněného nábytku na Aldu to jsou čalouněná křesla, čalouněné taburety, které mohou být umístěny do interiéru obývacího pokoje jako sedací souprava, ale všechny díly jsou vždy samostatné.

 

    

 

 

Jako první Vám představujeme čalouněný nábytek s výplní - vlnitá pružina a molitan. Pohodlné, komfortní křeslo díky rozložitému tvaru. Možnost výběru z široké nabídky sytých odstínů. Pastelové barvy jsou vhodné do menších prostor, opticky nezmenší místnost.

 

Typy křesel

V jednom obývacím pokoji můžeme najít nejen různé vzory potahů, ale také rozdílné typy křesel – od čalouněné klasiky až po moderní taburety nejrůznějších tvarů. Ti konzervativnější z nás dají spíše přednost klasickému sedacímu nábytku na bytelných dřevěných nožkách, reprezentujícímu moderní retro styl. Ten spoléhá na dobře známé a prověřené tvary, individualitu můžeme uplatnit výběrem potahu – nezřídka i s výrazným vzorem, například květinovým motivem. Velmi zajímavá je také varianta několika typově stejných křesel v tomtéž interiéru, potažených rozdílným vzorem potahu, vzájemně korespondujícím.

 

 

Nábytek Aldo vám nabízí velmi praktický - multifunkční taburet, který může sloužit i jako odkládací stolek, nebo konferenční stolek. Taburet nabízí rovněž úložný prostor. Vysoce kvalitní molitanová výplň poskytuje rovněž komfortní sezení. Designem ideální řešení pro netradiční, nebo rustikální obývací pokoje. Taburet je ale oblíbený také jako bytový, velmi efektní doplněk studentského pokoje.