0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Království pro vaše miminko

Francouzský výrobce, přináší na náš portál nové designy dětských pokojů pro miminka. Dopřejte vašim miminkům krásný, ale hlavně zdravotně nezávadný a bezpečný nábytek. Pro vaši inspiraci, vám některé návrhy z novinek tohoto výrobce představíme.

Dětský pokoj P86 Une Chanson – díly

 

Vysoká kvalita

V bílo-béžovém provedení a originálním designu, vám na první fotografii, představujeme návrh z kolekce Une Chanson. Velmi příjemný, můžeme říci, až něžný styl se hodí pro vybavení interiéru, jak pro dívenky, tak chlapečky. Velmi zajímavé zde považujeme řešení úchytek a obrázek, na jednotlivých segmentech v podobě králička, který vaše ratolesti určitě upoutá. Největší důraz při zařizování pokoje, se klade vždy na postýlku. U této kolekce, nabízí prostor na spaní pro matraci o rozměru 60x120 cm, rošt, který má dvě možné polohy, pevnou bočnici, což výrobce považuje za více bezpečné. Stejně tak, je v prvních měsících života potřebný přebalovací pult. Zde je pro bezpečí dítěte přimontován ke komodě na pevno. Kvalita u kolekce francouzského výrobce musí být dodržena, jelikož je zařazena pod jakostní značku Gami, která patří k těm, které zkrátka musí reprezentovat a zaručovat spokojený nákup zákazníkům. Gami to je prostě kvalita jak výroby, tak použitých barev a celkového designu. Ve velmi romantickém stylu, vám na druhé fotografii představíme dětský pokoj Liberty, od stejného výrobce a tudíž i ve stejné kvalitě, díky již zmíněné jakostní značce. Zde je použitým materiálem kvalitní mdf deska, povrchová úprava je zdravotně nezávadná a každý z dílů je opatřen ABS hranami, což zaručuje bezpečí pro vaše dítě. Věříme, že celkový romantický design v bílém provedení, navíc doplněn obrázky v podobě zvířátek vás osloví, stejně jako kvalita provedení, nebo flexibilní výběr jednotlivých dílů.

Dětský pokoj Liberty P73 – díly

 

Rostoucí pokoj


Ano! Francouzský výrobce přináší v kolekci Koala možnost rozložení dětské postýlky na klasickou postel pro rozměr matrace 90x190 cm, navíc ještě rozložením postýlky získáte komodu s dvěma zásuvkami, jak můžete vidět na poslední fotografii. O kvalitě se již nebudeme zmiňovat i zde, platí vše, co u předchozích kolekcí. Co ale určitě stojí za zmínku, je příjemné, neutrální spojení odstínů šedý dub s bílou a milé jsou také úchytky v podobě medvídků, které s přibývajícím věkem dítěte můžete demontovat a vyměnit za jiné, více vhodné dle věku dítěte.

Dětský pokoj Koala P87605-P87173

Doufáme, že vás návrhy našich nových kolekcí zaujaly už jen pro zachování pověstné preciznosti a smyslu pro detail francouzského výrobce.

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.