Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Království pro vaše miminko

Francouzský výrobce, přináší na náš portál nové designy dětských pokojů pro miminka. Dopřejte vašim miminkům krásný, ale hlavně zdravotně nezávadný a bezpečný nábytek. Pro vaši inspiraci, vám některé návrhy z novinek tohoto výrobce představíme.

Vysoká kvalita

V bílo-béžovém provedení a originálním designu, vám na první fotografii, představujeme návrh z kolekce Une Chanson. Velmi příjemný, můžeme říci, až něžný styl se hodí pro vybavení interiéru, jak pro dívenky, tak chlapečky. Velmi zajímavé zde považujeme řešení úchytek a obrázek, na jednotlivých segmentech v podobě králička, který vaše ratolesti určitě upoutá. Největší důraz při zařizování pokoje, se klade vždy na postýlku. U této kolekce, nabízí prostor na spaní pro matraci o rozměru 60x120 cm, rošt, který má dvě možné polohy, pevnou bočnici, což výrobce považuje za více bezpečné. Stejně tak, je v prvních měsících života potřebný přebalovací pult. Zde je pro bezpečí dítěte přimontován ke komodě na pevno. Kvalita u kolekce francouzského výrobce musí být dodržena, jelikož je zařazena pod jakostní značku Gami, která patří k těm, které zkrátka musí reprezentovat a zaručovat spokojený nákup zákazníkům. Gami to je prostě kvalita jak výroby, tak použitých barev a celkového designu. Ve velmi romantickém stylu, vám na druhé fotografii představíme dětský pokoj Liberty, od stejného výrobce a tudíž i ve stejné kvalitě, díky již zmíněné jakostní značce. Zde je použitým materiálem kvalitní mdf deska, povrchová úprava je zdravotně nezávadná a každý z dílů je opatřen ABS hranami, což zaručuje bezpečí pro vaše dítě. Věříme, že celkový romantický design v bílém provedení, navíc doplněn obrázky v podobě zvířátek vás osloví, stejně jako kvalita provedení, nebo flexibilní výběr jednotlivých dílů.

 

     

 

Rostoucí pokoj


Ano! Francouzský výrobce přináší v kolekci Koala možnost rozložení dětské postýlky na klasickou postel pro rozměr matrace 90x190 cm, navíc ještě rozložením postýlky získáte komodu s dvěma zásuvkami, jak můžete vidět na poslední fotografii. O kvalitě se již nebudeme zmiňovat i zde, platí vše, co u předchozích kolekcí. Co ale určitě stojí za zmínku, je příjemné, neutrální spojení odstínů šedý dub s bílou a milé jsou také úchytky v podobě medvídků, které s přibývajícím věkem dítěte můžete demontovat a vyměnit za jiné, více vhodné dle věku dítěte.

 

   

 

Doufáme, že vás návrhy našich nových kolekcí zaujaly už jen pro zachování pověstné preciznosti a smyslu pro detail francouzského výrobce.