Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Koupelnový nábytek pro malé interiéry

Nebudeme si nalhávat, že většina z nás má k dispozici velký prostor pro zařízení interiéru koupelny. Ve většině případů spíše každý z nás řeší, zda si vůbec můžeme pořídit vanu, či jen "sprchovací kout", zda oželet umyvadlo a raději do koupelny umístit pračku. Nemluvě už zdaleka o sušičce, kterou málokdo má, jelikož na její umístění prostě není místo. A co teprve koupelnový nábytek? Jeho výběr do malé koupelny je jistě jiný, než do velkého interiéru. Naštěstí dnes při tak velké nabídce již není žádný problém i z malé koupelny vytvořit příjemné, funkční prostředí.

 

                                                                           Koupelnový nábytek v provensálském designu

 

Jak správně vybrat koupelnový nábytek?

V prvé řadě bychom měli před pořízením koupelnového nábytku mít vybránu sanitární techniku. Velikost umyvadla, vanny, co vlastně v koupelně chceme mít a kolik prostoru nám vlastně pro koupelnový nábytek zůstane...Pak teprve bychom měli přistoupit k jeho výběru. Dnes si zákazník na českém trhu může vybrat z široké nabídky samostatných dílů, může si pořídit například jen jednu skříňku pod umyvadlo se zrcadlem až po celé sestavy koupelnového nábytku, ale ty jsou již určeny pro velké interiéry. Do malých interiérů vybíráme spíše sestavu skříňka na umyvadlo a ve stejném designu zrcadlo. maximálně nám prostor umožní pořídit nějaké police, či úzké regály. Při pořizování koupelnového nábytku věnujte zvýšenou pozornost povrchové úpravě a materiálu, zda vůbec působení velké relativní vlhkosti odolá. Ve většině například moderního koupelnového nábytku je povrchovou úpravou vysoký lesk. Taková úprava není pórovitá a vlhkost tak nemůže působit na materiál. Velmi oblíbený se rovněž pro koupelnový nábytek stal industriální design a nezaostává ani provensálský design.

 

     

 

Koupelnový nábytek musí být praktický

Pokud pro nedostatek místa v koupelně nemůžeme pořídit více dílů, pak by díly, které již vybereme, měly v nejvyšší míře splňovat to, co se po nich žádá. Do malých prostorů, kde chybí místo k ukládání věcí, jsou velmi vhodné například skříňky s možností zavěšení na stěnu. tedy nemusí být postaveny na podlaze a vzniklé místo tak můžeme využít k jiným potřebám. Třeba pro umístění koše na prádlo. ten zavěsit opravdu nelze. Do malých interiéru doporučujeme také zrcadlo s úložným prostorem. tedy zrcadlo na skříňce, po jejímž otevření se nám naskytne další možnost pro umístění předmětů. Mezi velmi efektní můžeme také zařadit skříňky na pračku, či pokud máme místo i sušičku, které nemusí nutně stát na zemi.

 

                                                   

 

Tyto spotřebiče můžeme umístit na skříňky a místo pod nimi tak využít na ukládání čehokoliv. Takové skříňky Vám nabízíme na přiložené fotografii, z díly našeho holandského partnera. Při dnešní široké nabídce opravdu není problém i s malých prostorů, a nemluvíme jen o koupelnách, vytvořit velmi příjemné prostředí. Nábytek Aldo představuje moderní koupelnový nábytek od našeho německého a holandského partnera, kteří opravdu patří mezi špičku ve světě designu.