Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Konferenční stolek v obývacím pokoji

Nabídka konferenčních stolků na Nábytku Aldo je opravdu velice široká. Na našem portále najdete konferenční stolky moderní, rustikální, nebo laminátové, či z mdf desky. Záleží na vybavení vašeho obývacího pokoje, podle kterého budete konferenční stolek vybírat. Některé z konferenčních stolků vám dnes představíme.

Konferenční stolek rustikální

Konferenční stolky z kategorie rustikálního nábytku patří do specifické skupiny designu. Voskovaný nábytek má speciální povrchovou úpravu, která vytváří nádech starého vzhledu. Zákazníci, kteří tento styl milují, si jistě oblíbí rovněž kategorii nábytek z masivu, kde jsou představeny další segmenty z borovicového dřeva, ale s povrchovou úpravou bezbarvého laku. Na fotografii, Vám představíme rustikální konferenční stolek, který můžeme využít i jako úložný prostor, díky šuplíčkům po stranách stolku. Zvláštní patina a staromódní úchytky krásně spojují to, čemu můžeme říkat antika. Úchytky jsou opravdu originální a velice propracované. Konferenční stoleček lze vyrobit s rovnýma, nebo točenýma nohama.

 

                                                       

 

Moderní konferenční stolky

V této kategorii najdete převážně nábytek, stolky do obývacího pokoje německého výrobce, který nabízí trendy design a odstíny. A jelikož mezi nejvíce vyhledávané odstíny moderního nábytku, a nejen konferenčních stolků patří bílý odstín, v této kategorii se tak nejvíce setkáte s bílým konferenčním stolkem, jako představitele toho nejmodernějšího, co vám můžeme nabídnout.

 

Rozkládací konferenční stolek Be Alive     Konferenční stolek Manchester

    

Laminátové stolky

Tento materiál, je nejjednodušší na údržbu, a proto se nejčastěji vyskytuje v našich obývacích pokojích. Pokud nemáte obývací pokoj zařízený v již zmíněném rustikálním stylu, či nemáte ratanový nábytek, pak je konferenční stolek z lamina pro Vás to pravé.

 

Konferenční stolek Ness white    Konferenční stolek Ness graphit

 

Konferenční stolky s lamina jsou v různých tvarech a kombinované s jinými materiály, kterými jsou například, sklo, kov, dlažba a jiné. Před samotnou koupí konferenčního stolku je nejvíce důležité zvážit, k jakému účelu bude sloužit. Dle toho pak vybírat provedení stolku, důležitou roli hraje i jeho výška. Oblíbené ale stále zůstávají konferenční stolky s úložným prostorem.