Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Komoda do ložnice III

Tento týden, jak jste si určitě všimli, se na nábytek Aldo věnujeme komodám do ložnice. Tento kus moderního solitéru stojí určitě za povšimnutí. Bydlení
se pochopitelně přizpůsobuje potřebám svých uživatelů a vybavení ložnice jde ruku v ruce s dobou. Některé způsoby bydlení ale stále přetrvávají a nebo se díky své oblíbenosti vrací a stávají se módou . Zkuste se zamyslet nad „komodou“. Není to ani skříň, ani pokojová stěna. Je to praktický kus nábytku, který dokáže být velmi zajímavým solitérem.

 

 

Tradiční druh nábytku

Komoda, stejně jako např. dnes již takřka neexistující truhla, jsou velmi tradiční druhy nábytku, které zaujímaly pevné místo v obytném interiéru. Není bezpodmínečně nutné řešit vybavení ložnice jedním monolitním kusem nábytku typu šatní skříň. Zajímavým způsobem je použití solitérních nábytků, které samy o sobě dobře vypadají a dokáží také dobře fungovat. A komoda je jedním z nich. Dnes se budeme věnovat komodám modulového systému vždy stejného názvu, který představuje kvalitní nábytek vyrobený z novodobého materiálu voština. Jsou svým designem vhodné pro zařízení interiéru ložnice, ale i dalších, dle vašich potřeb.

 

       

Moderní nábytek do ložnice Coocon (Francie)

 

 

Úložný i odkládací prostor

Komoda slouží v prvé řadě jako úložný prostor. Je to svého druhu nízká skříň, jejíž horní plochu je možné využít také pro odkládání různých předmětů  podobně jako polici, pro jejich vystavení a nebo jiné pevné umístění. Vázy, knihy, případně ozdobné či dekorativní předměty. To všechno jsou drobné zařizovací předměty , které mohou komodu a potažmo celou ložnici „zabydlet“. Pokud zvolíte dýhovanou komodu, pak si dávejte pozor při odkládání horkých a vlhkých předmětů typu šálek čaje , sklenice vody atd. Vlhko a teplo jsou spolehlivé nástroje na poničení povrchu dýhovaného nábytku. Dýha se může odlepit, mohou se objevovat „bubliny“ a nebo jen „kola“ jako stopy po šálcích či sklenicích. 

 

Komody do ložnic uvádíme na nábytku Aldo, jako samostatnou kategorii z několika důvodů. Komody do ložnic mají širokou nabídku a ve většině případů patří do ložnicových sestav. Můžete tak do případné ložnice i po několika měsících pořídit komodu stejného designu a odstínu. Komody do ložnic, to je úložný prostor navíc.