Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Kolekce holandského nábytku Jesper

Kolekce holandského nábytku Jesper se již nevyrábí, ale věříme, že vám ukážeme neméně zajímavé designy dětského nábytku pro holky i kluky od našich dalších obchodních partnerů, především pak z Francie a Španělska. A za nás, jsou tyto nové designy ještě více unikátní a kladou důraz především na maximální využití prostoru, který máte k vybavení dětského pokoje k dispozici.

Dětský pokoj pro kluky

Zařizujete pokoj pro kluka? Pojměte jeho zařízení tématicky v duchu jeho oblíbeného hrdiny, či sportu.

Malý rošťák potřebuje odpovídající plochu na hraní, proto je důležité mít dostatek úložných prostorů na hračky a oblečení. Vhodným řešením pro ukládaní hraček jsou různé regály či boxy, které mohou děti také zapojit do hry. Klučičí dětský pokoj můžete ozvláštnit zajímavou dětskou postelí v podobě hasičského či závodního auta, které změní vzhled pokoje a je zároveň hračkou. A pokud máte chlapce dva, bude vás zajímat dětský pokoj pro dva kluky.

 

Kolekce nábytku Bo7 graphit    Dětský pokoj Fabric

 

Dětský nábytek na fotografiích využijete jak pro menší, tak i větší děti, studenty. Jaký je vlastně rozdíl mezi studentským pokojem a dětským pokojem, kdy dítě ještě nechodí do školy? Určitě by měl být studentský pokoj střídmější co se týče výběru odstínů a množství dekorací. Vždyť se jedná o pokoj skoro dospělého člověka. Také by jsme do vybavení neměli jako rodiče příliš zasahovat, student či studentka má již vlastní, osobitý styl. Jako rodiče však musíme zajistit pro své dospívající dítě dostatečně velký psací stůl, místo na spaní a dostatek úložných prostorů. To vše vám prostřednictvím návrhu studentského pokoje nabízíme. 

Dětský pokoj pro dívky

Dívky by se ve svém pokoji měly cítit spokojeně a pohodlně, což zajistí praktický a především bezpečný nábytek. Do dětského pokoje tedy vybíráme zařízení, které je dostatečně pevné a nemá ostré hrany. Samozřejmostí je zdravotně nezávadný materiál. K udržení dívčí pozornosti se nejlépe hodí nábytek v pastelových barvách, výrazné barvy, jako je například růžová z kolekce Valentine. Pro vývoj dítěte je důležitý zdravý spánek, který zajistí pouze vhodná postel s kvalitní matrací. Proto je třeba vybírat je se zvýšenou pozorností. Abychom nemuseli rostoucímu dítěti kupovat neustále nová lůžka, je možné již pro předškoláka pořídit postel s běžnými rozměry 90 x 200 centimetrů. Každé lůžko je třeba opatřit kvalitní matrací s lamelovým roštem pro správné podepření páteře během spánku. Dětskou matraci můžeme zvolit z přírodních materiálů, které nedráždí dětskou pokožku a nezpůsobují alergie. Výhodou je, když má matrace snímatelný potah, který lze snadno udržovat v čistotě.

 

Patrová postel Higher    Dětská postel Snoop

 

Dětský pokoj pro obě děti

Pokud máme doma děti obou pohlaví, které mají společný dětský pokoj, nejlepším řešením je zařídit dětský pokoj v neutrální barvě, třeba v bílém provedení. To vám právě nabízí další z řady velmi úspěšného dětského nábytku, tentokráte pod názvem Milan, kdy design je zcela identický jako u předchozích dvou kolekcí. Odstín dětského pokoje v podstatě vznikl na základě požadavků vás zákazníků, rodičů, kteří mají doma jak holčičku, tak chlapečka a míchat mezi sebou odstíny růžové a tmavě šedé jste nechtěli. Proto vznikl dětský pokoj Milan s univerzálním odstínem, který se do pokoje dvou dětí dá snadno umístit. Dětský pokoj i v bílém provedení pokračuje ve své praktické linii. 

 

Patrová postel Bibliobed    Sestava dětského nábytku Kwai

 

Nábytek tak můžete využít k vybavení interiéru od předškolního věku až do dospělosti. Velmi oblíbené je rovněž řešení dětské postele s přistýlkou, lze tak vlastně využít dětský pokoj pro dvě děti při pořízení jedné postele. Dalším praktickým dílem je psací stůl, který patří k rozměrově větším. Všechny tři kolekce jsou také nenáročné na údržbu a odolné vůči mechanickému poškození.