Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Kolekce Fino do obývacího pokoje

Dovolíme si Vám představit novou kolekci nábytku do obývacího pokoje Rimobel, Fino na našem portále. Celá kolekce nabízí samostatné díly nábytku, což Vám dává možnost výběru toho, co Vám dovoluje Váš interiér obývacího pokoje a co se Vám opravdu líbí.

 

     Vitrína Ness graphite

 

Obývací stěny

Na první fotografii, Vám nabízíme velmi jednoduchou obývací stěnu, která nabízí hlavně prostor pro nové technologie v oblasti elektroniky. To, že vývoj elektroniky vždy ovlivní také design nábytku, je známe a výrobci se snaží po všech stránkách. Stejným způsobem zasáhly do designu obývacího pokoje televizní přijímače s lcd obrazovkou. Klasické televizní stolky začaly nahrazovat televizní stěny, které již nemusí mít takovou hloubku a nezabírají příliš mnoha místa. Ba naopak, ke stěnám se přidružily odkládací police, úložné prostory a začaly vznikat velmi praktické návrhy pro obývací pokoj, jako je například tato obývací stěna. Na druhé fotografii, Vám nabízí, obývací stěnu se šatní skříni, která je v dnešní době častým požadavkem, pro nedostatek úložných prostorů. Takovou možnost v sestavě nabízí i obývací stěna, z kolekce Lebo a nejen to, ve stejném dekoru si můžete pořídit také konferenční stolek, nebo komodu. Protože i zde platí nabídka samostatných dílů, tak finální podoba Vašeho obývacího pokoje je pouze na Vás a možnostech nejen finančních, ale především prostorových. Použitým materiálem kolekce Fino, je klasická laminátová deska v odstínu piemonte, což je přírodní odstín s viditelnou strukturou dřeva.

 

     

 

Další díly do obývacího pokoje

Nábytek společnosti Rimobel nabízí vše pro vybavení obývacího pokoje a my se vám na fotografiích snažíme ukázat jak vše spolu krásně ladí do jednotného celu. Dokonce i jídelní kout v obývacím pokoji. A to zdaleka není nic výjimečného.

 

Jídelna Ness graphite     

 

                                                        

 

Trendy spojení odstínů přírodního, světlého dekoru dřeva s tmavě šedou, grafitovou barvou provází i další díly nábytku v kolekci Ness. Trendy design s retro prvky, které můžete využit pro vybavení obývacího pokoje, nebo také jídelny. Široký výběr a vysoká kvalita, která je již pro produkty španělského výrobce tolik známá.