Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Klidné bydlení s rustikálním nábytkem

Dnešní doba přináší nejčastěji při zařizování interiéru v domácnosti materiály jako je sklo, ocel a umělá hmota. Tyto materiály jsou bezpochyby decentní a přepychové, mnohdy však nepraktické a studené, ale je to synonymum pro moderní nábytek. Pokud však nepatříte k příznivcům moderního designu, určitě vás osloví rustikální nábytek, nebo také industriální nábytek, i když není ze dřeva jako takového.  Kdo říká, že moderní byt či dům musí být zaručeně z těchto materiálů a že dřevo již vyšlo z módy? Rustikální nábytek na našem portále je odrazem pohody a domácího klidu, který z módy nikdy nevyjde.

Rustikální nábytek, hřejivá atmosféra v každém případě

Rustikální nábytek je velmi oblíbenou kategorií také díky možnosti výroby atypického nábytku, dle vašich požadavků. Zadejte si své vlastní rozměry a můžete si také vytvořit svůj vlastní design, který jsme schopni vyrobit. V neposlední řadě, můžete si vybrat z široké nabídky odstínů moření. Jedinečný, originální dezign, který jistě potěší všechny milovníky klasického stylu zařizování kuchyní a jídelen. Jídelna na první fotografii je pouhým návrhem, Vy si však můžete vybrat z široké nabídky samostatných dílů rustikálního nábytku na našich stránkách v několika barevných variantách. Výrobce klade důraz, což je zřejmé již z fotografií, na detail v podobě úchytek, vysokou kvalitu a originalitu designu.


   

 

Výhody dřeva

Mnozí z vás žijí v utkvělé představě, že co je dřevěné, je levné. Opak je však pravdou, tento druh nábytku je vyroben z masivu, čili dřevo je tlustší, opracované speciálním nářadím a co je hlavní, skříně, stoly, židle, zkrátka veškerý sortiment není montovaný. Za kvalitní masivní soupravy z rustiky tak zaplatíte desítky tisíc a vaše ložnice, kterou Vám představíme na následující fotografii, bude stát tolik, co celý byt Vašeho souseda, nakupujícího laminátový nábytek. Investice do rustikálního nábytku se každopádně vyplatí, rustikální nábytek nejenom, že nepodléhá zkáze či vyšisování sluncem, ale díky kvalitnímu materiálu vydrží desítky let, kdežto montovaný nábytek musíte po dekádě jistojistě vyměnit. Rustikální nábytek do ložnice je vyroben z borovicového dřeva a ošetřen ekologickým lakem v polo-matu. Tmavé provedení wenge, které je navíc upraveno tak, aby nábytek působil svým stářím. Hrany nábytku jsou upraveny do stylu stáří, povrchová úprava, která patří k velmi vyhledávaným. Kvalita rustikální ložnice je zřejmí již z fotografií, které jsme pro vás připravili v detailech. Za zmínku stojí kladení důrazu na detail například v podobě mřížek u šatní skříně, nebo dobových úchytek.

 

                                                           

 

Nabídka rustikálního nábytku na našem portále je velmi široká a představuje samostatné díly do všech typů interiérů. Najdete zde ale rovněž nabídku francouzského a německého výrobce, kteří pro výrobu rustikálních designů používají kromě dřeva z borovice také laminát. Inspirace především z Francie stojí za to.