Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Každý týden nový dětský nábytek

Naši pravidelní zákazníci již za ta léta ví, že nabídku nábytku, včetně dětského nábytku, aktualizujeme velmi pravidelně. A tak každý týden můžete na našem e-shopu najít něco nového. Výrobci se předhánějí v nových a nových nápadech, které nás stále více překvapují, co vše je vlastně v oblasti bytového designu vůbec možné. V posledním roce je však aktuální, pro všechny výrobce bez výjimky, návrhy designů pro malé interiéry. Nábytek tak máte možnost pořídit vlastně v podobě multifunkčního provedení, kdy se v jednom díle schovává další, překvapivé řešení. Multifunkční design můžete nejvíce pozorovat právě pro kategorii dětského nábytku. Co se chystá, co je nového v tomto týdnu?

Multifunkční dětská postel Chic

Jsme rádi, že do skupinu multifunkčních dětských postelí můžeme zařadit další návrh. Multifunkční řešení patří k těm nejoblíbenějším a pořízením právě takové dětské postele, opravdu ušetříte spousty drahocenného prostoru v interiéru. Nový produkty přináší španělský výrobce Rimobel, který na našich stránkách nabízí celou řadu produktů či designů pro vaše děti. Co víc si přát pro hledání nábytku a spokojený nákup, než mít vše na jednom místě. A aby váš nákup byl opravdu spokojený, již řadu let vám, našim zákazníkům prodej prostřednictvím kolekcí a rovněž doručením nábytku vlastní dopravou tak, aby nábytek byl nepoškozený poskytujeme.

 

Multifunkční dětská postel Chic pro kluka    Multifunkční dětská postel Chic pro holku

 

Velkým plusem, který potěší právě spousty rodičů je to, že postel lze sestavit variabilně a tak můžou stát zrcadlově proti sobě v jednom dětském pokoji. A pokud máte kluka a holku, ani to není překážkou, jelikož identický design postele pořídíte zase s modrými úchyty. Navíc, celý dětský pokoj můžete zařídit v jednotném designu, jelikož kolekce Chci vás určitě překvapí velkým výběrem samostatných dílů. Do pokoje tak můžete pořídit noční stolek, šatní skříň, komodu, ale také samostatný psací stůl. Kolekce dětského Chic, je zkrátka opravdu "chic".

 

      

 

 

Také jsme rádi, že pro tentokrát přináší francouzský výrobce barevnou kombinaci (modro bílé provedení) pro kluky. Stále totiž platí, že pro vybavení dětského pokoje malých, ale i větších slečen je nabídka designů daleko větší.

 

S nábytkem Aldo se můžete každý týden těšit na novou inspiraci. Stylové bydlení pro každého.