Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Jednoduché, vzdušné designy obývacích pokojů

Staré přísloví, že v jednoduchosti je krása, platí při dnešním zařizování interiéru určitě stoprocentně. Dnešní interiéry, ať už obývacích pokojů, nebo jídelen jsou hlavně praktické, vzdušné a z kvalitních materiálů. Doby, kdy v obývacím pokoji zabrala značnou část obývací stěna, velká nepohodlná sedací souprava a těžké závěsy na oknech, jsou naštěstí, ty tam. A že v obývacím pokoji nemusí vždy být středobodem obývací stěna, ale stačí jednoduchý nábytek, Vás přesvědčíme dnešní nabídkou od francouzského i španělského výrobce.

 

                                                                   Nabídka regálů je velmi široká

 

Obývací pokoje do menších interiérů

Obývací stěna z kolekce Han od španělského výrobce exkluzivně na našich stránkách. Obývací stěna ve dvou barevných variantách, stěna, která nabízí úložný prostor skrytý, ale také úložný prostor za sklem, tedy otevřený. A úložný prostor za sklem je pro milovníky dekorací, pro ty  z vás, kteří si rádi vystavíte věci, které máte rádi a chcete je mít hezky na očích. Zastoupení obývacích stěn od španělského výrobce je opravdu velké a vy tak máte z čeho vybíratPosouváme design blíže k vám, snažíme se na náš trh přinášet taková řešení, která zlepší vaše bydlení za velmi příjemnou cenu. A návrh obývací stěny z kolekce Enna je toho dobrým příkladem.

   

 

Obývací pokoje sestavené z dílů

Pokud máte pocit, že vás interiér vás nudí a je zbytečně fádní, můžete ho zkusit rozzářit třeba právě touto kolekcí stylového nábytku. Kolekce Nova, nábytek v temperamentních odstínech a skandinávských liniích vás rozhodně dostane, především pak až v momentě, když zjistíte, jak váš interiér prokouknul.

    

Kolekce designového nábytku Nova nás natolik oslovila, že ji rozhodně v nabídce našich exkluzivních designů, které najdete jenom u nás, musíme mít. A proč? Protože věříme, že řadu z vás osloví také a navíc je tento designový nábytek až ze slunného Španělska za velmi dostupnou cenu. Designový nábytek, který si můžete v těchto nádherných odstínech vybrat pro vybavení vašeho obývacího pokoje, nebo jídelny, ale i samostatně umístěný v již  zařízeném interiéru bude vždy originálním doplňkem.