Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Jednoduché designy konferenčních stolků

Konferenční stolky jsou neodmyslitelnou součástí vybavení interiéru obývacího pokoje. Použití a výběr materiálů je spjat především s dalšími díly nábytků. Na Aldu najdete rovněž konferenční stolky, které zdaleka nepatří k cenově náročným a nabízí nadstandardní kvalitu. Vyznačují se jednoduchosti a přesto vysokou kvalitou. Některé z těchto konferenčních stolků vám dnes představíme.

Konferenční stolek s úložným prostorem

A možná vás překvapí nejen velikostí úložného prostoru, ale rovněž mechanismem, jak se k úložnému prostoru dostanete. Zvednete část servírovací plochy, která nejen zpřístupní úložný prostor, ale pokud chcete třeba v obývacím pokoji něco zakousnout, tuto vyvýšenou plochu využijete ke komfortnímu stolování.

Konferenční stolek Ness graphit    Konferenční stolek Ness white

Konferenční stolek rovněž disponuje praktickým odkládacím prostorem, který dodává designu tohoto stolu nevšední, nekonvenční vzhled. 

Trendy spojení odstínů přírodního, světlého dekoru dřeva s tmavě šedou, grafitovou barvou provází i další díly nábytku v kolekci Ness. Trendy design s retro prvky, které můžete využit pro vybavení obývacího pokoje, nebo také jídelny. Široký výběr a vysoká kvalita, která je již pro produkty španělského výrobce tolik známá.

Elegantní stolek

Parisot, značka nábytku ve světě velmi známá a nábytek Aldo si dovolil tuto značku představit také na našem trhu. Možná to tak nevypadá, ale stolek na fotografii je opravdu celý z mdf desky. Pro milovníky designu a trendy stylů moderního bydlení přinášíme v letošním roce řadu novinek. Patří mezi ně také široká nabídka konferenčních stolků v bílém pololesku, jako je návrh, který právě vidíte na fotografii. Možnost pohybu dvou desek, díky čemuž stolek dosahuje různých tvarů.

 

    Rozkládací stolek Be AliveMožný pohyb desek, rozložení nabízí větší pohodlí, můžete si třeba horní plochu stolku k sobě více pootočit, abyste měli věci na něm položené na dosah ruky. Design, s kterým v letošním roce přišel německý výrobce. Jeho nápady jsou vskutku originální. Sami můžete posoudit. V neposlední řadě rovněž materiály zvolil výrobce kvalitní a to mdf desku a chromovanou konstrukci. To vše můžeme říci ještě za dostupnou cenu s ohledem na možnosti, které konferenční stolek nabízí. 

Odvážný design v černém provedení

Spojení designu, elegance, originality a kvalitního materiálu, můžete získat zcela nové rozměry v obývacím pokoji. Vyberte si z naší nabídky moderního nábytku. Mezi nejvíce vyhledávané odstíny moderního nábytku, a nejen konferenčních stolků patří černý a bílý odstín, v této kategorii se tak nejvíce setkáte s tímto konferenčním stolkem, jako představitele toho nejmodernějšího, co vám můžeme nabídnout. Na fotografiích uvádíme kolekci nábytku v těchto provedeních, odstínech.

 

                                                

 

 

Pokud hledáte pro obývací pokoje příjemný, moderní nábytek v bílém provedení, v kolekci od francouzského výrobce si můžete vybrat z řady dílů. S ohledem na opravdu nadčasový design zpracovaný do sebemenších detailů je pořizovací cena nábytku příznivá. Navíc řešení, design nábytku vhodný pro rodiny s malými dětmi, všechny hrany jsou zakulaceny. Ale samozřejmě i pro rodiny bez dětí. V kolekci a samozřejmě také v naší nabídce, najdete jako jeden z dostupných dílů rovněž jídelní stůl, pro řešení jídelního koutu v obývacím pokoji. Pro malé interiéry i pro prostorné místnosti obývacích pokojů.