Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Jak poznat kvalitní nábytek?

Nábytek Aldo představuje v převážné většině nábytek od francouzských výrobců, doplněn také nábytkem od našeho holandského partnera. Nábytek z těchto zemí zaznamenává v posledních dvou letech, kdy jsme nábytek poprvé představili, nebývalý úspěch. Nábytek ze Španělska oslovuje především v kategorii ložnic a obývacích pokojů a nábytek z Francie pak především v kategoriích dětský nábytek, obývací pokoje a ložnice. Nabídka je opravdu velmi široká a především netradiční. Nové designy, odstíny, které jsou u nás zatím málo k vidění, praktičnost a multifunkčnost, to vše nábytek těchto výrobců může nabídnout. Dnes Vám však chceme především ukázat kvalitu tohoto nábytku a to nejen, také to, s jakým ohledem na životní prostředí je vyráběn.

 

Dětská postel Tobo      Psací stůl Gaming

Není nábytek jako nábytek

Na našem portále poznáte francouzský nábytek dle několika znaků. Na první fotografii je jeden z nich, který Vám říká, řekne, že se jedná o nábytek s francouzským designem a ve Francii vyroben. Může tak u nás hned na první pohled poznat o jaký druh, či-lépe řečeno z jaké země nábytek pochází. Každý výrobce používá jiné etikety a tzv. ochranné známky. Druhý z našich francouzských výrobců používá znak s beruškou. Pokud tedy najdete u produktu tento znak (na naší druhé fotografii), můžete si být jisti, že rovněž pořizujete nábytek vyroben ve Francii.

 

Francouzský nábytek

 

Samozřejmě, že etikety, kterými se můžou naši partneři, výrobci nábytku jsou různé, ne všechny však můžeme umístit k danému, samostatnému produktu. proto vámprávě v dnešním článku chceme objasnit, ce za logy skrývá. Můžete tato loga najít jak na naší vstupní stránce, tak v článku "prodej nábytku". Pro naše zákazníky je jistě důležitou informací fakt, že nábytek je certifikovaný. Především pak v kategorii dětského nábytku jsou certifikáty o zdravotní nezávadnosti a bezpečnosti výrobku velmi podstatné. To, že je nábytek certifikován, poznáte dle etikety evropské unie, kterou uvádíme níže.

Nábytek Aldo - kvalitní prodej

 

Mezi další znaky, alespoň pro nás na Aldu, patří bezesporu to, že nábytek je vyroben ze dřeva, který nenarušuje eko systém na naší planetě. Zelená cesta, znak, který označuje takové výrobce, kteří přeci jen za cenu raději menších zisků, jdou cestou ochrany životního prostředí. Takový produkt je u naší společnosti vnímán velmi pozitivně a jsme rádi, že takové produkty můžeme nabídnout.

 

Věříme, že i naši noví zákazníci budou se zakoupeným nábytkem z Francie a Holandska velmi spokojeni. Design nábytku u všech kategorií opravdu stojí zato. A malým doplnění moderních kolekcí je rovněž rustikální nábytek z Francie, který je sice finančně náročnější, ale má své milovníky, kterých neustále přibývá.