Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Jak hledat nábytek?

Orientace na e-shopu je pro mnohé z nás stále velkou neznámou. A tak mnohdy, i když všude slýcháváme jak ušetříme nákupem přes internet čas, to přeci není zdaleka pravda. Nábytek jako komodita nabízená přes internet má také svá úskalí a i zde je třeba vědět, jak nejlépe, nejrychleji najít to, co hledáme. Nábytek na našem portále představujeme rozdělený do několika hlavních kategorií a každá z nich má další podkategorie. Pro ty z vás, kteří přeci ještě neví jak nejrychleji najít to co hledají, přinášíme v dnešním článku pár užitečných rad.

Nábytek jako hlavní kategorie

Pokud hledáte nábytek pro vaše malé ratolesti, ať už před jejím příchodem na svět, nebo chcete před první třídou malého školáčka dětský pokoj změnit, zcela určitě zvolíte kategorii dětský nábytek. Kategorie dětského nábytku nabízí široké spektrum dalších kategorií, které jsou velmi přehledně pod sebou seřazeny. Od kategorie nejoblíbenějších dětských pokojů, kde zařazujeme nábytek, který se vám líbí, dále ucelená nabídka dětských pokojů jako sestav a následně jsou představovány samostatné díly nábytku například v kategorii dětské postele, kde bude nejlépe brouzdat v případě, že opravdu pro své děti nepotřebujete celý dětský pokoj, ale jenom postel. Nebo třeba jenom psací stůl. Nejrychleji samozřejmě najdete stůl do dětského pokoje, když jednoduše kliknete na kategorii dětské psací stoly. A takovým to postupem najdete rychle to, co potřebujete.

 

    Patrová postel Matt

Nejprodávanější patrové postele pro děti na nábytek Aldo z kolekce Bibop a Matt 

V případě, že narazíte někde na našich stránkách nábytek, který se vám líbí a zajímá vás, zda například k dané obývací stěně lze dokoupit i další díly samostatného nábytku, dozvíte se to nejrychleji tak, že zvolíte hledání dle názvu. Příklad. Obývací stěna Ness. Ano, líbí se vám, ale chtěli by jste ji sestavenou z více dílů, či jinak. Aby jste zjistili, zda jsou dostupné tedy i další díly, pod naším logem v levém rohu do políčka "hledat" napíšete název Ness. A co se stane? Pokud má obývací stěna, která se vám líbí více možností, všechny se vám zobrazí. Pokud je možnost jen jedna, zobrazí se jedna, tu, kterou jste vy sami našli.

 

      

Kolekce nábytku do obývacího pokoje a jídelny Ness (španělský výrobce)

Dostupné informace o nábytku

Každý detail jakéhokoliv nábytku na našich stránkách obsahuje všechny potřebné informace, které by jste měli vědět. Samozřejmě název, cenu s Dph za daný nábytek, dostupnost zboží, tedy maximální hranici pro dodání nábytku, z jakého je materiálu, rozměry a další a další. U některých produktů jsou přiloženy návody k montáži v elektronické podobě a velmi přínosná videa. Nekupujete tak s nábytkem Aldo "zajíce v pytli". I takový návod vám představí produkt, daný nábytek v jeho kvalitách a jakým způsobem byl a je vyráběn.

 

Dětská postel Erwan    Psací stůl Rox

 

Všechny informace opravdu u produktu najdete, včetně, pokud k výběru rovněž barva, také vzorkovník odstínů. A pokud přeci jen objevíte otázku, na kterou nenajdete odpověď, u každého nábytku máte kolonku "napište nám" a jedním kliknutím můžete našemu internetovému prodejci zaslat dotaz. Jsme tady pro vás i o víkendu, jelikož právě o víkendu mnozí z vás z celou rodinou hledají něco pro váš domov. A pokud něco potřebujete vědět hned, nebo je to na mailovou korespondenci příliš dlouhé, i o víkendu můžete využít náš on-line chat.

 

Věříme, že s námi najdete rychle co potřebujete.