Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Interiér dle vašich návrhů s kolekcí Evo

Francouzský výrobce Parisot, nabízí širokou řadu samostatných dílů pro sestavení interiéru dětského pokoje, nebo ložnice. Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu. Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak navíc splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky. Ale my se dnes budeme věnovat spíše postelím větším, které patří do ložnice a to nejen z kolekce Evo, ale také Most a řady dalších.

Ložnice na míru všem požadavkům

Kolekce nábytku Charly a Most jsme pro vás sjednotili do nádherného celku. Řada možností, vybavení ložnice pro jednoho, ideálně studenta, nebo vybavení ložnice v tradičním duchu pro dva. Díky široké nabídce dílů máte řadu možností a navíc francouzský výrobce zvolil tolik oblíbené skandinávské spojení odstínů. Vyberte si nábytek dle svých potřeb a vykouzlete si ložnici, kde vám určitě nebude nic chybět. Kolekce nábytku Most a Charly ideálně tam, kde není opravdu moc místa a kde je třeba šetřit každým centimetrem.

     Kolekce nábytku do ložnice a studentského pokoje

 

Dětský pokoj

Francouzský výrobce do jednoho dílu nábytku v podobě dětské postele zařadil nejen lůžko na spaní, ale také psací stůl, komodu a řadu praktických polic. V podstatě pořízením dětské postele získáte téměř celé vybavení dětského pokoje, chybí už jen úložný prostor v podobě šatní skříně. A i tu v nabídce nábytku kolekce Charley máte samozřejmě k dispozici. Velká nejen finanční úspora, ale především úspora místa v dětském pokoji, kdy alespoň zůstane více místa na hraní. Design dětské postele je vhodný volbou odstínů pro holky i pro kluky.

     

 

Materiálem je laminátová deska, která je snadná na údržbu patří v dnešní době k nejvíce používaným materiálům k výrobě nábytku za dostupnou cenu. Důležitá je tloušťka laminátu, která by měla být pro dosažení kvality rozhodně více jak 15 mm. Francouzský výrobce nabízí pro nosné desky až 22 mm a pro ostatní, méně zatížené pak 18 mm. Montáž postele je díky přehlednému návodu velmi snadná.