Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Inteligentní doplňky do dětských pokojů

Kvapen se blíží štědrý večer a mnoho z vás ještě neví, čím udělat radost pod stromečkem svým dětem. Děti mají vždy největší radost z hraček, které pod stromečkem najdou! Rodiče ale vidí dětský pokoj, který je už natolik zaplněný hračkami, jinak.  My vám dnes představíme hračky takové, které jsou účelné, praktické, ekologické a ke všemu se vašim dětem budou líbit!

Netradiční úložné prostory s multifunkčním využitím

Kolekce dětského nábytku pro miminko i předškoláka od francouzského výrobce značkového nábytku Galipette nás rozhodně nadchla. Důmyslný design, který jsme ještě v nabídce opravdu neměli. Vše je přizpůsobeno potřebám jak miminka, tak předškoláka a nábytek rozhodně nemusíte pořizovat dvakrát, stačí postýlku pro miminko jednoduchou přeměnou změnit na klasickou dětskou postel pro děti do pěti, šesti let. Postel se schůdky a úložnými boxy.

                                                    Komoda s tabulí Eliott

Dalším velmi atraktivním dílem v kolekci je komoda či chcete-li netradiční úložný prostor s dvířky, na kterém si děti díky umístěné tabuli mohou kreslit křídou. Rodiče tak zase o něco zvýší šanci na to, že děti nepokreslí nábytek, nebo stěny v dětském pokoji. Komoda s dvířky je navíc velmi originálním doplněním dětského pokoje předškoláka, kde vám pro jeho vybavení rozhodně také doporučíme psací stůl v rozměrech pro malé děti a rozkládací, rostoucí dětskou postýlku. Vysoká kvalita, ABS hrany a materiál mdf desky, nábytek pro děti s certifikací.

Dětské inteligentní doplňky na nábytku

Pokud chcete, aby se vaše ratolest při hraní také vyvíjela dobrým směrem, je v nabídce rovněž celá řada velmi zajímavých hraček. Nabídka, kterou přináší belgický výrobce nás oslovila také tím, že hračky jsou zdravotně nezávadné, opatřeny jakostními certifikáty.

 

       

 

V kategorii dětský nábytek na nábytku Aldo, však najdete i celou řadu produktů, které i když jsou vlastně nábytkem, mají s hračkou hodně společného. Hovoříme především o netradiční nabídce dětských postelí z masivu, které jsou doplněny baldachýny, nebo dokonce klouzačkou.

 

    

 

Kolekce dětských postelí z masivu belgického výrobce je rozdělena na dvě témata, pro holky a pro kluky. Nechybí například motiv Hello Kitty, nebo Spiderman. Můžete také pořídit do jednoho pokoje dvě postele, každou s jiným tématem a vaše děti budou nanejvýš spokojené. Dětská postel z masivu je také způsobem, jak zabezpečit dítěti zdravotně nezávadný interiér. Navíc postele s klouzačkou vaše děti zabaví, alespoň přeci na nějakou chvíli.

Známé jsou však také dětské postele v podobě třeba závodního auta, nebo kočáru pro princezny. Pokud tedy máte hraček dost a nevíte co vymyslet, proč třeba dětem nepořídit něco z našich inspirativních nápadů.