Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Houpačka, lehátko – relax na zahradě

Na Nábytku Aldo nabízíme zahradní nábytek ve velmi široké nabídce, ale sítě ne. Ale jelikož si povídáme o všem, proč si neříct něco a výhodách, ale možná i nevýhodách houpacích sítí? Jsou zde však produkty, které se liší od klasického zahradního nábytku a přeci na zahradu patří. Nábytek, který se houpá, od designových ratanových křesel až po houpací sítě. 

Houpací sítě děti milují

Pro příjemné chvíle na vaši zahradě najdete na našem e-shopu v kategorii zahradní nábytek samozřejmě řadu pomocníků. Mezi takové pomocníky můžeme s jistotou zařadit také houpací sítě, u nás v tradiční německé kvalitě.

    Můžete si vybrat z několika různých provedení a designů. Pevná látka nabízí nosnost až 120 kg. Tradiční německá kvalita za více než příjemnou cenu prostřednictvím portálu nábytek Aldo. Pakliže máte na své zahrádce prostor pro houpací síť, neváhejte si ji u nás zakoupit. Poskytne vám jedinečný prostor pro relaxaci. Doplnit ji můžete i zahradním slunečníkem, který u nás také naleznete. V našich moderních houpacích sítích se stane odpočinek nevídaným zážitkem.

Houpací ratanové křeslo

Samostatné křeslo představuje na našem e-shopu německý výrobce. Zahradní křeslo z eko ratanu, syntetické vlákno s tloušťkou 3 mm je odolné vůči všem povětrnostním vlivům. Křeslo (kromě podušky) může být ozdobou vaši zahrady po celý rok, tedy i v zimních měsících. V ceně křesla je stojan na jeho zavěšení a poduška červené barvy.
Nabídka zahradního nábytku z ratanu od německého výrobce to jsou sestavy, nebo samostatné díly volně na výběr. Jen nabídka zahradních křesel a stolů je velmi široká a cenové rozpětí je od luxusních až po levné díly. V naší nabídce najde určitě každý svůj vysněný design. Pro zahradní houpací křeslo můžete vybírat také z několika dostupných odstínů.

Zahradní lehátko z ratanu

Pro chvíle odpočinku najdete v nabídce kategorie zahradní nábytek nejen ratanová křesla a ratanové stoly, ale nesmí chybět ani zahradní lehátka z ratanu, stejně jako doplňky v podobě slunečníků, nebo zahradních květináčů. Zahradní lehátka v naší nabídce jsou vždy součástí dané kolekce, můžete si k němu pořídit ve stejném designu další díly, jako křeslo, stůl. V ceně lehátka je vždy již započítána poduška. Zahradní lehátka v tradiční německé kvalitě na nábytku Aldo jsou velmi oblíbená.
Ratanové zahradní lehátko se stane vítaným doplňkem na každou zahradu, zejména pak k bazénu.

 

 

A když už jsme vám představili tolik produktů z nabídky ratanového zahradního nábytku, něco málo o materiálu. Eko ratan je obměna technoratanu ale na vyšší úrovni a především s větší životností. Jde o syntetické vlákno, které je téměř k nerozeznání od přírodního ratanu (na rozdíl od technoratnu, který je z plastu). Eko ratan v sobě spojuje vlastnosti přírodního ratanu a technoratanu v té nejlepší podobě, jelikož odolnost vůči povětrnostním vlivům je daleko větší než u obou zmiňovaných materiálech.
Zahradní nábytek stačí v případě potřeby umýt vlhkým hadříkem, houbičkou. Pokud je velmi znečištěn, pak můžete do teplé vody přidat trochu mýdla.