Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Holandský týden v nábytku Aldo, mimořádná akce

AKCE JIŽ UKONČENA. Naši pravidelní návštěvníci ví, že na našem portále nábytek Aldo je každý týden nějaké akce, sleva na daný typ nábytku. V tomto týdnu, tedy v termínu od 2.5.2016 do 8.5.2016 máme holandský týden. V nabídce najdete velmi moderní dětský nábytek z kolekce od holandského výrobce. A je to nabídka velmi unikátní, jelikož na tento typ zboží míváme jen málokdy možnost dát slevu. Navíc je sleva ve výši až 20 %, při nákupu celé dětské sestavy ušetříte nemalou částku. A Samozřejmě s dopravou a výnosem do patra zdarma!

Holandský výrobce, který klade vysoký důraz na kvalitu a originální design, přichází i tentokrát s unikátním a praktickým nábytkem vhodným pro vybavení dětského pokoje. Kolekce představuje čtyři různě barevné varianty, kdy základem je vždy bílá. Pro dívky je vhodná v kombinaci s tmavě růžovou, pro chlapce doporučujeme kombinovat s modrou. Pokud dáváte přednost neutrálnímu nábytku, i pro vás máme řešení, kterým je kombinace bílé se světlým dubem nebo čistě bílá. A samozřejmě, že lze nábytek mezi sebou vzájemně kombinovat, což je výhodné třeba při vybavování dětského pokoje jako jedné místnosti holky i kluka.

 

Dětská postel jako nejdůležitější prvek v pokoji

Jako u každého pokoje, i zde je dominantou postel. Postel je velmi komfortní, především díky vyvýšené ploše lůžka. Navíc je i velmi praktická, neboť objem místa v šuplících mnohé jistě mile překvapí. Protože jak všichni dobře víme, místa pro schování hraček a dalších potřebných věcí v dětském pokoji není nikdy dost! Navíc jsou šuplíky důmyslně doplněny i o odkládací polici. Výrobce však myslel i na bezpečnost Vašich dětí, proto je postel opatřena zaoblenými rohy.

 

   Dětská postel Smoozy pro holky   Patrová postel Smoozy pro kluky

 

Součástí pokoje je z úložných prostor ještě praktický box k posteli, šatní skříň či police na knížky. Pro školáky nechybí samozřejmě ani psací stůl. Pořídit za velmi dostupnou cenu zkrátka můžete vše, co vidíte na fotografii, ba dokonce i něco navíc! Příkladem je komoda a noční stolek, které vyobrazeny nejsou, či třídveřová varianta šatní skříně. Možností, jak zkombinovat samostatné díly je díky široké nabídce opravdu hodně! Samozřejmostí je důraz na bezpečí dětí a všechny hrany i rohy jsou zaobleny.

 

Dětský pokoj pro školáky i studenty

Francouzský týden na nábytku Aldo to je nabídka unikátního, velmi praktického designu také pro vybavení dětského i studentského pokoje. Zde bychom doporučili střídmější kombinaci odstínů jako je například v kolekci Tolga právě odstín bílé ve spojení s přírodním světlým dubem. Pro studenty či studentku je pastelový odstín růžové, nebo modré přeci jen příliš. Je lépe pro dospívající dítě volit spíše elegantní, tak trochu dospělácké tóny.

 

                                                                 Dětský pokoj Smoozy pro holky i kluky

 

Akční nabídky vždy tematicky dle daného výrobce se staly velmi oblíbenou záležitostí. V průběhu roku si tak každý může přijít na své a snad, nebo pevně v to doufáme, že každý se dočká slevy na vybraný design, který se mu líbí. Nábytek Aldo klade důraz na spokojenost zákazníků a tak do akční nabídky nedáváme zboží, které se třeba neprodalo, ale takové zboží, které vy sami oceníte za velmi praktické, žádoucí.