Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Funkční a pohodlné kuchyně

V dnešní uspěchané době, se často setkáváme s celou rodinou často, až u večeře. A co si budeme povídat! Právě kuchyně, je centrální místnosti každého bytu, kde trávíme nejvíce času. My vám dnes nabídneme širokou ukázku různých segmentů v příjemných barvách a designech, pro příjemně strávené společné chvíle v kruhu rodiny. A my vám dnes představíme velmi originální a rozhodně netradiční řešení vybavení kuchyně a jídelny a to v industriálním designu, který pořídíte za hubičku.

Barové a jídelní stoly

Designy jídelních stolů, které vám dnes představíme, jsou nevšední a originální. Navštívíme dílnu německého výrobce, který je známý svou dlouholetou precizní výrobou. Výrobky z jeho dílny nabízejí nejen preciznost, ale i vysokou kvalitu a nevšední designy. 

 

       

 

V dnešním moderním designu je vše možné, fantazii se meze nekladou a jak lze barový stůl využít deklarují také ilustrační fotografie, na kterých nejrůznější návrhy představujeme. Velmi dostupná cena díky minimalistickému designu, který je zároveň velmi vhodný i do malých interiérů a sériové výrobě. Kolekci Rustic brown brown vyváží výrobce do celého světe a nyní máte možnost pořídit také na našem trhu. A my věříme, že budete spokojeni nejen s cenou, ale také kvalitou a snadnou montáží.

Barová židle zažívá velký comeback

Ano, trend barových židlí jako doplnění prodloužené části kuchyňské linky je opět v módě a navíc jsou velmi praktické. Do moderní kuchyně patří bar.

Nabídka je velmi široká. Vybrat si můžete od moderních až po ty stylové a to v nejrůznějších designech a nejrůznějších materiálů. Barové židle z masivu ve stejném designu jaké představujeme židle jídelní, barové židle z plastu, kovu a dalších potahových materiálů.

 

 

Více než dostupné ceny docílil výrobce dvěma faktory. Především sériovou výrobou v mnoha kusech a tak stejné barové židle můžete najít po celém světě a nyní konečně také na našem trhu a cenu také ovlivnila volba materiálu. Levná laminátová deska, která však nabízí pevnost a kov, který je takřka nezničitelný. Vychutnejte si nejen občerstvení u vás doma, ale také barové židle za nízkou cenu.