Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Francouzský design televizních stolků

Televizní stolky jsou velmi praktickým pomocníkem zejména tehdy, pokud vlastníme vícero elektronického TV zařízení. Design televizních stolků však většinou bývá robustního charakteru, který mnohdy neladí s minimalistickým pojetím interiéru. My vám dnes představíme jednoduché televizní stolky francouzského výrobce za velmi příjemné ceny. Nabízíme jednoduchý design do vašich obývacích pokojů.

Jednoduchost a praktičnost

Televize, video, DVD přehrávač, domácí kino, audio-souprava, rádio, CD přehrávač, stolní počítač nebo laptop, tato technika nás obklopuje uprostřed našich domovů a žádá si adekvátní prostor, v podobě televizních stolků, které nám současně zajistí uživatelský komfort. Širokoúhlé televize, DVD přehrávače, videa, satelity a domácí kina se zabydlují v našich bytech čím dál více. Sehnat na ně pěkný televizní stolek, který by lahodil našemu vkusu a oku, není právě snadná záležitost. Velký výběr televizních stolků umožňuje začlenění do většiny klasických i náročných interiérů.

 

TV stolek Manchester    

 

Kolekce Manchester (na první fotografii v podobě bílého stolku), nábytek do obývacího pokoje, nabízí široký výběr samostatných dílů v moderním designu. Výrobce se soustředil na možnost vybavení malých, ale i velkých, prostorných místností. Design můžeme zařadit do kategorie moderního designu ve spojení s nečekaným prvkem v podobě stylové kovové úchytky s rustikálním charakterem. Kolekce nabízí nábytek i do jídelny, nabízí se tak možnost vybavení třeba jídelního koutu v obývacím pokoji. Na druhé fotografii je televizní stolek Ness. V posledním roce patří k nejvíce žádaným designů v kategorii nábytku mohutné, masivní díly nábytku, ale ve velmi moderním designu. Přesně takový trendy splnila kolekce, která nabízí výběr ze samostatných dílů pro možné sestavení obývacího pokoje a jídelny. Nadčasový je však nejen design, ale také povrchová úprava v odstínu šedý dub ve spojení s tmavě šedým sklem. 

 

                                                     

 

 

Televizní stolky jsou malým, ale důležitým interiérovým doplňkem. Doufáme, že vám dnešní nabídka televizních stolků alespoň trochu usnadnila výběr. Na našem portále je najdete v kategorii stoly, stolky v sekci Tv stolek.