Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Francouzský design televizních stolků

Televizní stolky jsou velmi praktickým pomocníkem zejména tehdy, pokud vlastníme vícero elektronického TV zařízení. Design televizních stolků však většinou bývá robustního charakteru, který mnohdy neladí s minimalistickým pojetím interiéru. My vám dnes představíme jednoduché televizní stolky francouzského výrobce za velmi příjemné ceny. Nabízíme jednoduchý design do vašich obývacích pokojů.

 

 

Jednoduchost a praktičnost

Televize, video, DVD přehrávač, domácí kino, audio-souprava, rádio, CD přehrávač, stolní počítač nebo laptop, tato technika nás obklopuje uprostřed našich domovů a žádá si adekvátní prostor, v podobě televizních stolků, které nám současně zajistí uživatelský komfort. Širokoúhlé televize, DVD přehrávače, videa, satelity a domácí kina se zabydlují v našich bytech čím dál více. Sehnat na ně pěkný televizní stolek, který by lahodil našemu vkusu a oku, není právě snadná záležitost. Velký výběr televizních stolků umožňuje začlenění do většiny klasických i náročných interiérů.

 

 

    

 

Kolekce Ceram (na první fotografii v podobě bílého stolku), nábytek do obývacího pokoje, nabízí široký výběr samostatných dílů v moderním designu. Výrobce se soustředil na možnost vybavení malých, ale i velkých, prostorných místností. Design můžeme zařadit do kategorie moderního designu ve spojení s nečekaným prvkem v podobě stylové kovové úchytky s rustikálním charakterem. Kolekce nabízí nábytek i do jídelny, nabízí se tak možnost vybavení třeba jídelního koutu v obývacím pokoji. Na druhé fotografii je televizní stolek Bristol. V posledním roce patří k nejvíce žádaným designů v kategorii nábytku mohutné, masivní díly nábytku, ale ve velmi moderním designu. Přesně takový trendy splnila kolekce Bristol, která nabízí výběr ze samostatných dílů pro možné sestavení obývacího pokoje a jídelny. Nadčasový je však nejen design, ale také povrchová úprava v odstínu šedý dub ve spojení s tmavě šedým sklem. 

Moderní design a netradiční odstín černý dub, který dodává televiznímu stolku Knok 137060, v obývacím pokoji určitou eleganci. Ano, díky velmi netradičnímu odstínu "černý dub" a velmi modernímu designu, můžeme zařadit televizní stolek Knok do elegantního stylu nábytku. Takový nábytek, nejdete na našich stránkách nejen do obývacího pokoje, ale i dalších interiérů a to vše od francouzského výrobce.

Televizní stolky jsou malým, ale důležitým interiérovým doplňkem. Doufáme, že vám dnešní nabídka televizních stolků alespoň trochu usnadnila výběr. Na našem portále je najdete v kategorii stoly, stolky v sekci Tv stolek.

Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.