Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Francouzské rustikální šatní skříně

Nabídka rustikálních šatních skříní na nábytku Aldo, patří k velmi kvalitním. Dominantní jsou šatní skříně našeho francouzského partnera. Rustikální šatní skříň patří k nábytku, který je součástí snad všech domácností a napomáhá nám udržovat pořádek s ošacením, ať už v ložnicích, předsíních, nebo všude tam, kde nám to velikost interiéru dovolí. Dnes Vám představíme některé rustikální šatní skříně, právě od našeho předního francouzského výrobce.

Kolekce Margaux

Francouzský výrobce nabízí opravdu vysokou kvalitu rustikálních skříni, z celé této kolekce Margaux. Použitým materiálem při výrobě je masivní dřevo - dub. Znalci rustikálního nábytku a nábytku z masivu jistě ví, že dubové dřevo patří k těm nejkvalitnějším. Proto také rustikální skříně z dubového dřeva nabízí tu nejvyšší možnou kvalitu a především vysoký stupeň tvrdosti materiálu. Taková vlastnost je důležitá pro vysokou mechanickou odolnost.

 

    

 

Skříně mohou mít mnoho podob

Jako první, Vám z kolekce představíme jedno-dveřovou rustikální šatní skříň, která je často pořizována v menších interiérech ložnic. U této skříně je použitým materiálem, ne méně kvalitní borovice. Šatní skříň má jako jedna z mála také možnost uzamykání dveří. Velmi příjemně rovněž působí také jako samostatný díl v interiéru, jelikož rustikální nábytek jako takový působí velmi originálně.

Dvoj – dveřová skříň

U této rustikální šatní skříně je použitým materiálem dub antický. Dub je dřevo, jak už jsme zmínili, které poskytuje vysoký stupeň tvrdosti, a proto nábytek tak odolný vůči mechanickému poškození. Všimněte si originálního propracování dřeva a rovněž i u této rustikální šatní skříně jsou uzamykatelné zámky u dveří, což opravdu u rustikálního nábytku nebývá zvykem. Ať už si tuto šatní skříň pořídíte do jakéhokoli interiéru, bude vždy originálem!

 

                                                  

 

 

Troj – dveřová skříň

Jako poslední, Vám představíme rozměrově největší rustikální šatní skříň, z této kolekce Artisane. I zde je při výrobě použitý jako materiál dub antický. Tato troj – dveřová rustikální skříň nabízí police, ale také šatní tyč, což zajišťuje velký dostatek úložného prostoru. Francouzský výrobce, i zde nabízí také možnost uzamykání dveří a velice praktické je, rovněž umístění zrcadla. Rustikální skříň je jedním z několika samostatných dílů rustikálního nábytku pro sestavení interiéru ložnice.

 

                                                       

 

V případě, že patříte mezi milovníky rustikálního nábytku, tak Vám může nabídnout ty nejlepší užitkové vlastnosti a nábytek, stejně jako rustikální skříně budete mít na několik desítek let.