Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Francouzská elegance v podobě komody

I dnes tomu nebude jinak a opět si představíme další z novinek na našem portále. Bude to francouzský nábytek, který si zaslouží být solitérem, může stát samostatně v prostoru a tak trochu „vybočovat“ z řady. Na mysli máme prostorné komody, které si nemohly vynachválit už naše babičky. Ano i taková komoda může stát jako samostatný solitér v obývacím pokoji a působit elegantně.

Široké uplatnění komody

Ne vždy jsou součástí obývací stěny komody, které nám poskytují tolik potřebný úložný prosto. Tento nábytek do obývacího pokoje, v podobě komody, mívá různé využití. Záleží především na rozměrech komody a konstrukčním provedení. Komody do obýváku můžeme dělit dle několika kritérií. V naší nabídce naleznete komody šuplíkové, komody s dvířky, kombinaci šuplíků a dvířek či komody s otevřeným odkládacím prostorem. Dvířka mohou být buď prosklené, nebo celé z mdf či laminátové desky. Také lze pořídit komody orientované na šířku i výšku. Do komod lze odkládat různé předměty. Nejčastěji to jsou cennosti, různé dokumenty, doklady, rodinné fotografie apod. Komody do obývacího pokoje lze je využívat i k úschově oblečení, které se nevešlo do šatní skříně. Představíme komody netradičního designu v různých moderních odstínech v pololesku. Na fotografiích vám představíme malou ukázku francouzského výrobce z těch nejoblíbenějších kolekcí.

 

Komoda Ness graphit      Netradiční komoda Nova

 

Industriální komody

Pokud jste milovníci originálního stylu při zařizování interiéru, nebo pokud jste také propadli novému trendu "vintage designu", pak vás rozhodně potěšíme širokou nabídkou nábytku do všech interiérů, místností. Do kategorie designů "vintage" patří i tato komoda umístěná na kovové konstrukci, díky čemuž je stabilní a pevná, navíc má to rovněž designový efekt. Horní odkládací plocha někdy i z tvrzeného skla, věrohodnou imitaci dřeva pak zastupuje laminátová deska.

 

     

                                           

To vše detailně zpracováno, jak můžete posoudit na ilustračních fotografiích. Nastavitelná výška kovového podstavce pro případ nerovné podlahy, možnost libovolného umístění police do několika poloh dle potřeby a sklo, které je usazeno tak, aby opravdu bylo na svém místě. Dostupná cena, kterou výrobce především docílil sériovou výrobou. Tuto stylovou komodu najdete téměř po celém světě a nyní konečně rovněž na našem trhu.

Komody nabízíme v nejrůznějších odstínech a designech. Věříme, že jsme vás malou ukázkou komod zaujali a vybere si jistě každý. Nezapomínejte, že ve stejném provedení jako jsou komody můžete pořídit celou řadu dalších dílů pro možné sestavení celého interiéru.