Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Francouzská elegance v podobě komody

I dnes tomu nebude jinak a opět si představíme další z novinek na našem portále. Bude to francouzský nábytek, který si zaslouží být solitérem, může stát samostatně v prostoru a tak trochu „vybočovat“ z řady. Na mysli máme prostorné komody, které si nemohly vynachválit už naše babičky. Ano i taková komoda může stát jako samostatný solitér v obývacím pokoji a působit elegantně.

 

 

Široké uplatnění komody

Ne vždy jsou součástí obývací stěny komody, které nám poskytují tolik potřebný úložný prosto. Tento nábytek do obývacího pokoje, v podobě komody, mívá různé využití. Záleží především na rozměrech komody a konstrukčním provedení. Komody do obýváku můžeme dělit dle několika kritérií. V naší nabídce naleznete komody šuplíkové, komody s dvířky, kombinaci šuplíků a dvířek či komody s otevřeným odkládacím prostorem. Dvířka mohou být buď prosklené, nebo celé z mdf desky. Také lze pořídit komody orientované na šířku i výšku. Do komod lze odkládat různé předměty. Nejčastěji to jsou cennosti, různé dokumenty, doklady, rodinné fotografie apod. Komody do obývacího pokoje lze je využívat i k úschově oblečení, které se nevešlo do šatní skříně. Představíme komody netradičního designu v různých moderních odstínech v pololesku. Na fotografiích vám představíme malou ukázku francouzského výrobce z těch nejoblíbenějších kolekcí.

 

   

 

 

Rustikální komody

Na ty určitě nezapomínejme. Velká rustikální komoda může zcela změnit charakter interiéru. Působí v dané místnosti velmi osobitě. V kategorii rustikálního nábytku zastupují komody nejrůznějších rozměrů, nejrůznějších barev a také nejrůznějších materiálů. Rustikální komody z masivu bývají dominantním prvkem každého pokoje, dokáží zkrášlit jakýkoli pokoj. Rustikální komody vycházejí z klasické poctivé výroby nábytku, kterou kombinují s aktuálními trendy v bydlení. Výsledkem je nabídka, ze které lze snadno vybrat komodu do horské chalupy i moderního dětského pokoje. K výrobě je použito masivní dřevo nebo jeho plnohodnotná náhrada v podobě mdf desek. Samozřejmostí jsou také masivní, většinou kovová madla a úchyty, které jsou dalším důkazem precizního zpracování a důrazu na každý detail. Nabízíme rustikální komody přírodně voskované, barevné, široké i úzké a pevně věříme, že si u nás vybere i náročný zákazník.

 

                                          

 

Komody nabízíme v nejrůznějších odstínech a designech. Věříme, že jsme vás malou ukázkou komod zaujali a vybere si jistě každý. Nezapomínejte, že ve stejném provedení jako jsou komody můžete pořídit celou řadu dalších dílů pro možné sestavení celého interiéru.

 

Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.