Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Francouzská elegance do dětského pokoje pro holku

Pokud je vaše malá či už větší slečna romantik, pak pro zařízení jejího království je nejlépe vybírat z kolekcí francouzského výrobce dětského nábytku. Design nábytku pro vybavení dětského pokoje, nebo studentského pokoje je opravdu velmi elegantní a je v něm hodně z pověstného francouzského šarmu. A nejen design, rovněž odstíny jako je lily, stará růžová, nebo fialková, vytváří velmi sofistikované dívčí zázemí. Dnešní článek pro vás může být inspirací, jak zařídit dětský pokoj slečně s francouzským šarmem.

Dětský pokoj pro školačku

jak zařídit dětský pokoj menší slečně, která ještě nechodí, nebo brzy začne chodit do školy? Základem každého dětského pokoje musí být kvalitní dětská postel s neméně kvalitní dětskou matrací. Spánek je pro dítě to nejdůležitější, kvalitní spánek pozitivně ovlivní jeho růst, vývoj. Francouzské postele nabízí pro menší slečny klasický rozměr místa na spaní 90x200 cm a ve většině případů nejen postel, ale i další nábytek má zakulacené hrany. Pro bezpečnost vaší holčičky velmi důležitý prvek. Na našich ilustračních fotografiích vám představujeme některé ze samostatných dílů dětského nábytku, které charakterizují zmiňovaný francouzský design.

Elegance styl je zřejmý. Netradiční zakončení komody, originální úchytky, reliéfní zakončení desky. Psací stůl nabízí odkládací polici po celé jeho šíři, což je velmi praktické. Líbí se nám také netypický odstín růžové, výrobcem nazvané lily. Bílý odstín je ještě doplněn kresbami v podobě jednoduchých čar a koleček. Nábytek v interiéru je opravdu velmi působivý. Kolekce francouzského výrobce jsou na nábytku Aldo představovány vždy s možností výběru z nabídky samostatných dílů, jakou podobu tedy bude mít váš dětský pokoj je čistě na vás a volbě daných dílů. V nabídce najdete také již sestavené návrhy interiérů, které jsou pro vaši reálnou představu, jak nábytek může působit.

 

Dětský pokoj Biotiful     

 

 

Dětský pokoj pro studentku

Větší slečny určitě ocení několik změn. Klasickou dětskou postel můžete vyměnit na studentskou postel s místem na spaní 120x200cm. Do studentského pokoje můžete pořídit i zrcadlo, které třeba po umístění k psacímu stolu využije vaše slečna jako toaletky. Nebo můžete umístit zrcadlo ke komodě a získáte opět variantu toaletky. Za zmínku stojí rozměrově větší šatní skříň, jejíž středovou část tvoří rovněž zrcadlo. Psací stůl je rozměrově dostatečně velký k tomu, aby zcela pokryl potřeby studující dívky. Líbí se nám také praktický regál, který lze umístit samostatně v interiéru studentského pokoje, nebo jako součást šatní skříně. Stačí pouze regál umístit vedle skříně.

 

                              Dětský pokoj Alika

 

Francouzský výrobce dívčích pokojů nabízí nábytek velmi kvalitní, certifikovaný. Výrobním materiálem je laminát, nebo mdf deska, samozřejmostí jsou hrany abs. S ohledem na kvalitu propracovaný design si troufáme tvrdit, že rovněž cena je velmi příznivá. A pokud máte chlapce nezoufejte, i pro zařízení dětského pokoje kluka představuje francouzský výrobce celou řadu kolekcí. Ale o těch zase někdy příště.