Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Flexibilní nábytek obývacích pokojů

O tom, že nás francouzský výrobce, stále překvapuje novými nápady v oblasti designu, jsme se již zmiňovali. Velmi dobré řešení malých interiéru, nabízí kolekce Manchester, svým kvalitním nábytkem. Jednoduchou formou můžeme propojit interiér obývacího pokoje s jídelnou, aniž bychom potřebovali velký prostorný pokoj. A co je opravdu u této kolekce ojedinělé, je fakt, že všechny díly nábytku, můžete pořídit samostatně a ve třech odstínech! Od čistě bílé, které dáte přednost právě v malých interiérech, po přírodní dub až po tmavý odstín světlý dub, černá.

Všimněte si detailů


Obývací pokoj na první fotografii, jsme Vám představili v černém provedení. V obývacím pokoji najdete samozřejmě konferenční stolek a televizní stolek, které nesmí v žádném obýváku chybět. Co stojí ale určitě za povšimnutí, je skříň s policemi po obou stranách a šuplíkem. Nevšední a originální design skříně, nenaruší interiér obývacího pokoje, jak tomu často bývá, když v obývacím pokoji máme šatní skříň. Ba, naopak! Jak sami vidíte na fotografii, propojením s televizním stolkem a policemi na zavěšení, které jsou rovněž zajímavě řešeny, můžete docílit originální obývací stěny. A to není vše! Netradiční řešení konferenčního stolku, ve tvaru čtverce, Vám na další fotografii, nabídneme v odstínu venge.

 

       

 

Záruka kvality

Celá kolekce, patří pod jakostní značku Gami, která je zárukou kvality. I přesto jednotlivé díly, celé této kolekce jsou ještě doplněny certifikáty jakosti. A když jsme hovořili o propojení interiéru obývacího pokoje s jídelnou, tak nám nezbývá nic jiného, než Vám jídelnu z této kolekce představit. Nabídneme Vám ji v posledním možném odstínu přírodního dubu. I zde máte na výběr ze dvou velikostně rozlišných komod, ale co nás nejvíce u segmentů do obývacího pokoje zaujalo, to je rozkládací jídelní stůl. Jídelní stůl na jednom podstavci, tedy jedné noze, se v letošním roce vrací do oblíbeného výběru všech designérů a nám tak trochu připomíná retro styl. Jídelní stůl v kulatém tvaru a přesně designu, jaký nám nabízí stůl, je vhodný právě do menších interiérů kuchyní a jídelen o kterých jsme se už zmiňovali.

 

    

 

Ano, celá kolekce Manchester, se může pochlubit certifikáty jakosti, zakončení ABS hran a to vše nabízí francouzský výrobce pod značkou Gami, která sama o sobě znalcům bydlení mnohé napoví. Design dělá zázraky, či spíše designéři francouzského výrobce, kteří nás vždy každoročně svými novými kolekcemi překvapují.