Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Exotika na Vaší zahradě

Zahradní nábytek z exotického dřeva je znám především svou vysokou kvalitou. Exotické dřevo používáno při výrobě zahradního nábytku, který najdete v naší nabídce je ze dřeva teak. My vám dnes představíme některé designy právě z tohoto exotického dřeva, klady a zápory, samozřejmě aby jsme byli spravedliví.

 

Proč nábytek ze dřeva teak

Dřevo teak roste v rovníkové a tropické oblasti Papua-Nová Guinea, Filipíny a Indonésie. Barva dřeva tmavě červeno-hnědá se zlatým zabarvením. Vysoká konzistence oleje (máslo) a přírodní antiseptikum složení dřeva, takže bez použití chemických barviv a laků můžeme chránit. Je jedním z dlouho rostoucích a trvalých druhů stromů na světě. Dřevo s vysokým stupněm tvrdosti, bez chemického ošetření, jelikož není nutné. Dřevo samo o sobě nepotřebuje impregnovat. Ideálně se proto hodí pro použití ve venkovním prostoru. Jeho vysoká kvalita nevyžaduje impregnaci, chemického ošetření, samo osobě je odolné vůči povětrnostním vlivům a škůdcům.

 

Ke stolu patří křeslo

Ke kvalitnímu stolu patří kvalitní křeslo, nebo židle. Vysoká kvalita tohoto dřeva je všeobecně známá a věřte, že pořízením takového setu, máte vystaráno na dlouhou dobu. Proč si pořizovat zahradní nábytek, který se musí každoročně natírat, nebo jinak ošetřovat. Křeslo, které vám představíme na následující fotografii, patří k nábytku vyrobenému ze dřeva a je odolného povětrnostním změnám.

 

Pro relax

Na zahradě se jen nepracuje, ale i odpočívá. I na váš odpočinek na našem portále myslíme. Lehátko je také díky materiálu odolné vůči povětrnostním vlivům, pokud je ze správného materiálu. My vám představujeme lehátka z ekoratanu a kovu ve spojení s novodobým materiálem textilane.

 

 

Originální doplňky na vaši zahradu

Připravili jsme pro vás také širokou nabídku zahradních doplňků. Co v ní najdete? Velmi stylové květináče, zahradní lampióny, olejové lampy, nebo také dekorační polštáře. Jak si zpříjemnit ještě více pobyt a odpočinek na zahradě je pouze na vašem výběru. Ale dózy a květináče v naší nabídce určitě stojí za inspiraci.

V nabídce nechybí keramické doplňky nejrůznějších barev a designů, od moderních až po stylové, kterými si můžete krásně ozdobit prostor kolem venkovního posezení i kdekoli jinde na zahradě. Zahradní vázy jsou skvělým doplňkem zahradního stolu. Naše květináče a vázy jsou příjemné doplnění zahradního nábytku dle stylu.

 

 

Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.