Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Exotické dřevo

Připravili jsme pro vás novou kolekci nábytku, která je vyrobena z exotického dřeva a její design patří k velmi originálním. Exotické dřevo, jak jistě víte, je jedním z nejkvalitnějších materiálů a to z toho důvodu, že má vysoký stupeň tvrdosti. Nabídku designů z exotických dřevin najdete v kategorii rustikální nábytek. V této kategorii představujeme to nejvíce originální z dílny německého a dánského výrobce.

 

 

 

Proč exotický nábytek?

Nábytek vyrobený z exotického dřeva delší životnost, předává se z generace na generaci, vyšší kvalitu spojů, lepší povrchovou úpravu a zanedbatelný není ani design, který nábytek řadí jak do moderního, či tradičního stylu. Nábytek z exotického dřeva rovněž klade důraz na detail, ať už v geometrické linii, nebo netypických úchytkách, či jakýmsi plastickým vzorem, vyfrézovaným do dřeva jako povrchový image. Mezi takové nábytky se řadí naše kolekce již zmiňovaných výrobců.

 

                                                                       

 

Celá kolekce má svůj osobitý charakter, který je příznačný právě pro své geometrické tvary, frézovaný tvar a úchytky jsou vytvořeny jako by v dezénu. Kvalitou tedy je i menší počet spojů. Kolekce nabízí samostatné, na sebe harmonicky napojené díly nábytku, které lze mezi sebou propojit a dle vašeho vkusu a reálných potřeb sestavit do ložnicové sestavy, nebo obývacího pokoje. Nabídku nábytku z exotických dřevin budeme dále samozřejmě pro její úspěch rozšiřovat.

 

                            

 

Péče a záruka

Jelikož nábytek je velmi kvalitní, můžeme vám nabídnout prodlouženou dobu záruky až 3 roky. Nábytek z exotického dřeva nevyžaduje žádnou zvláštní péči, jelikož je velmi kvalitní. Stačí pouze suchým odstraňovačem prachu setřít usazený prach.