Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Elegantní rustikální nábytek

Nabídka, či spíše kategorie rustikálního nábytku na našich stránkách patří k velmi vyhledávaným. Doposud jste měli možnost v naší nabídce najít především rustikální nábytek ovlivněn mexickou kulturou. Strohé, jednoduché provedení samostatných dílů s povrchovou úpravou voskování a úchytkami, které jsou velmi hrubě opracovány. Novinkou je zcela odlišný typ rustikálního nábytku a to z Francie.

Rustikální nábytek v bílém provedení

Do velmi elegantní kolekce nabízející rustikální nábytek řadíme kolekci Nova solo, nebo Victorie. Kolekce nabízejí jak samostatné díly, tak celé sestavy nábytku do jídelny a obývacího pokoje a to z masivu ve spojení s laminátem. Kolekce však přes svůj bílý, transparentní odstín zachovává viditelnou strukturu dřeva. Nejen jemné zakončení, ale také úchytky jsou velmi rozdílné od mexického rustikálního nábytku. Mosazné, velmi detailní provedení úchytek oslovilo již spousty zákazníků. Rustikální nábytek z kolekce Elise působí až romanticky. Musíme však především upozornit na velmi vysokou kvalitu, která je zřejmá již z fotografie. Desky stolů, jídelního i konferenčního jsou řešeny v kolekci velmi prakticky a to vsazením mléčného skla do dřevěného rámu.

 

    

 

Rustikální nábytek z Francie má a bude mít, díky stále se rozšiřující nabídce každým dnem, velmi široké zastoupení. Můžeme vám však nabídnout daleko víc, než jeden bílý odstín. Za zmínku stojí také ložnice a jídelny v odstínu dub, tmavě hnědá, také lakované, více elegantní zpracování rustikálního nábytku. V sestavách také najdete rustikální nábytek z velmi kvalitního dubového dřeva, které nabízí vysoký stupeň tvrdosti. Všechny kolekce jsme do nabídky zařadili tak, aby jste si mohli vybrat pouze samostatné díly a sestavu si tak do interiéru pořídit opravdu dle svých aktuálních potřeb.

 

                                                    Ložnice Margaux

 

Imitace laminátu a mdf desky v dubovém dřevu najdete v mnoha případech právě u ložnic. Rustikální nábytek také představujeme s ložnicovými stěnami, velmi netradiční řešení, které dává možnost pořízení tohoto druhu nábytku také majitelům malých bytů. Věříme, že i vy budete tak příjemně osloveni rustikálním nábytkem jako my na Nábytku Aldo. Nabídka je velmi inspirativní i díky vysoké profesionalitě fotografií.