Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Ekologické postele z masívu

Postele z masivu se vyznačují kvalitou, originalitou, zdravotní nezávadností a dlouhou životností. Postele z masivu jsou nejvíce oblíbené pro zařizování pokoje malých dětí, ale také studentského pokoje. Musíme říci, že postele z masivu se vyznačují také velmi rozdílným designem oproti postelím třeba z laminátu, nebo mdf desky. My vám dnes představíme tento krásný a zdravotně nezávadný nábytek od belgického výrobce.

Postel z masivu pro menší děti

Masivní dřevo jako materiál, ze kterého se vyrábí především zdravotně nezávadný nábytek, který je rovněž ekologický. Možná právě proto jsou postele ze dřeva stále tolik populární. Za zmínku zcela jistě stojí nábytek v nové podobě, kdy představujeme moderní designy, nejen tolik známé stylové a to od belgického výrobce, kterého máme tu možnost na našem trhu prezentovat. Nejkvalitnější masiv, který známe, je právě belgický.

 

Dětská postel Oliver     Dětská postel Pino Fire


To, co vás možná právě v této kategorii překvapí, je členitý design, který nabízí až neuvěřitelné množství úložných prostorů. Odkládací police a šuplíky, noční stolky, které lze zasunout zpátky do postele a v neposlední řadě, můžete si vše vybrat z nejrůznějších rozměrů konkrétního prostoru na spaní. Pokud tedy doma máte stále své oblíbené matrace, nemusíte pořizovat s naši nabídkou postelí nové, ale jen si vybrat správný rozměr. A mezi nejvíce oblíbené designy se zařadily u menších dětí postele, které vám představujeme na fotografiích.

 

Dětská postel z masivu pro větší děti

Dětské postele patří bezesporu k nejvyhledávanějším. Populární jsou obzvláště dětské postele v dřevěném provedení. Do této kategorie určitě také zařadíme dětské patrové postele, které řeší problém s nedostatečným prostorem v pokoji. Při výběru takové dětské postele je velmi důležité dbát na řešení bezpečnosti. Patrová postel z masivu zase jako ideální řešení úspory místa v dětském pokojíčku.

 

    

 

Kvalitní dětské postele z masivu a dřevěný dětský nábytek na nábytku Aldo, jsou zákazníky velmi vyhledávaným sortimentem. Dětský nábytek z masivu, dřevěná postel do dětského pokoje je pro děti nejlepší volba. Nábytkem z masivu na našem portále, který je zdravotně nezávadný můžete zařídit celý dětský pokoj, máte možnost výběru postelí, komod z masivu i dřevěných skříní. Na Aldu představujeme nábytek z borovicového masivu, typicky české dřeviny.

 

    

 

Dětská postel je netypická především pro množství úložného prostoru, který nabízí. Je to jeden z důvodů, proč je na Aldu tolik oblíbená. Dětská postel má kvalitní rošt, také z masivu a nestandardní design, který může připomínat pohovku. Nábytek z masivu je ekologický a zdravotně nezávadný, co lepšího si pro děti přát.