Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dopřejte dětem klidný spánek v našich postelích

Nábytek Aldo, nabízí postele, které si vaše děti rozhodně oblíbí. Nabídka je opravdu široká! Najdete zde dětské postýlky, dětské postele, patrové postele, nebo i postele s úložným prostorem. Záleží jen na vašich požadavcích. Rovněž na našem portále najdete matrace, které vašim dětičkám zajistí klidný a kvalitní spánek.

Správný výběr dětské postele

Jako první, nejčastěji kupujeme dětskou postýlku, ještě před narozením našeho miminka. Nejčastěji pořizujeme postýlku, která vydrží s dítětem do tří let věku, a pak bychom měli naše zlatíčka přemístit do většího pelíšku. Mějte ale vždy při koupi na mysli kvalitu! Při výběru nepřistupujte ke kompromisům, protože kvalitní spánek, nenahradí nic. Dětská postýlka Kirsten, na první fotografii, patří do stejnojmenné kolekce, francouzského výrobce. Nabízí i tolik potřebný úložný prostor, v podobě zásuvky, který je vždy tolik potřebný a v posledních letech mnoho žádaný. Místo na spaní pro rozměr matrace 70x140 cm a postýlka je opatřena ABS hranami a drží certifikát jakosti. Francouzský výrobce klade důraz na příjemné zpracování, ale především, jelikož se jedná o nábytek pro miminka, zdravotní nezávadnost a bezpečnost. Na druhé fotografii, představujeme dětskou postel Giga s praktickými zásuvkami, pro dítko, které postýlce už odrostlo. Dětská postel působí nejlépe v sestavě s dalšími díly, buď jako interiér pro školáky, nebo díky neutrální barvě a designu jako vhodné řešení také pro studenty. Příjemný je rovněž designový efekt na zásuvkách, který naznačuje metr.

 

Patrová postel Palatino     Patrová postel B blue

 

Řešení spaní pro dvě děti, ale i tři děti

Nejčastějším řešením hlavně v malých interiérech je poschoďová postel. U dětí velmi oblíbená, ale do určitého věku, kdy se dítě cítí dospělým a vyžaduje své místečko na spaní. Jednou z velmi kvalitních a originálních poschoďových postelí je ta, z kolekce Fabric, kterou vám představíme na následující fotografii. Nabídka kolekce Fabric je velmi netradiční, nejen design s potiskem na šedém pozadí, ale také funkčnost jednotlivých dílů stojí za zmínku. Můžete ji doplnit mnoha samostatnými díly z této kolekce, od komody, psacího stolu, šatní skříně, až po noční stolek. Výběr je jen a jen na vás. Prostor na spaní horního a dolního lůžka 90x200 cm, tedy klasický rozměr pro matraci a materiálem je lamino. Dopřejte svým dětem klidný a kvalitní spánek a nábytkem Aldo.

 

Patrová postel Bibliobed     Patrová postel Tom pink

 

A v kolekci patrových postelí Tom od španělského výrobce si můžete vybrat z celé řady velmi unikátních odstínů. Pokud právě zařizujete svým slečnám dětský pokoj a potřebujete maximálně šetřit místem, nechte se inspirovat, jak bydlí děti ve Španělsku. Design španělských výrobců má rozhodně temperament, který i vaše dívčímu pokoji dodá na originálním, netradičním vzhledu. Patrová postel nabízí klasické místo na spaní pro dvě děti a šuplík s využitím přistýlky pro třetí dítě, nelze využít šuplík jako klasický úložný prostor, pouze pro položení matrace. Svou důležitou roli v designu této patrové postele rozhodně hraje také šatní skříň s věšákovou tyčí, který vám přinese další úložný prostor navíc bez újmy prostoru v dětském pokoji.