Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský pokoj z pohádky

Design dětských pokojů zaznamenal v posledních letech velký trendy zlom. Není ničím výjimečným, když je dětský pokoj laděn do podoby lega, dětská postel má pak tvar lega, ale může mít také tvar vesmírné lodě, auta, nebo nabízí dětský pokoj pocit, jako by jste byli na louce plné květin. Dětské pokoje jako z pohádky vám dnes chceme představit a najdete je všechny na našem e-shopu Nábytek Aldo. Společným jmenovatelem je zdravotní nezávadnost a bezpečnost použití pro děti dle platných norem.

 

    

Veselý dětský pokoj

Dětské pokoje, jejichž design souvisí se zálibami našich dětí, může velmi dobře působit také na zdravý vývoj psychiky a chování dítěte. Pokud vnímáte, že vaše holčička je romantická a má ráda princezny, růžové barvy, pak ji jistě potěší dětský pokoj v těchto barvách. Romantické provedení, které osloví každou malou dámu. A tak jistě bude mít větší chuť třeba do naučení se pořádku, nebo na příjemném psacím stole větší chuť do učení. Stejné pravidlo jistě platí i pro malé raubíře. Dětský pokoj s klučičími motivy jistě udělá neskutečnou radost každému malému rošťákovi. Dítě tak více pečuje o své věci, lépe se učí sociálnímu cítění, vnímání. Snad jednou z nevýhod dětských pokojů s motivem je skutečnost, že v 15 letech budou vaše děti chtít jistě více "dospělácký" pokoj. Ale, ....otázka k zamyšlení. V každém případě je zde možná tzv. zlatá střední cesta, kdy dětský pokoj v sobě spojuje veselé, syté odstíny, na druhou stranu jsou zase zasazeny do klasických designů, vhodné až do dospělosti dítěte.

 

   

Kvalitní dětský pokoj

Jak se vlastně pozná kvalitní dětský pokoj? Svou roli hraje jistě i cena. Opravdu za velmi nízkou cenu nemůžete čekat extrémně vysokou kvalitu, kdy Vám nehrozí tzv. rčení "dodělej si sám". Pravdou je, že pokud máte šikovné a zručné ruce, můžete ušetřit. Ale i zde bych byla opatrná ve výběru. Vysoká kvalita, super moderní materiály a složitý koncept designu zase v sobě nese pro nás "smrtelníky" nedostupnou cenu. Na nábytku Aldo rádi prezentujeme nábytek, a to nejen pro děti, ale do všech interiérů, zlaté střední cesty. Dostupná cena, kvalita a design příjemný, i když ne okázalý. myslíme, že dětský nábytek, který Vám můžeme nabídnout je funkční a pamatuje na možnosti nás, obyčejných zákazníků. proto také najdete v naší nabídce dětských pokojů takové, které nabízí postel 2 v 1. Pokud máte panelákový byt a dvě děti v jednom malém pokoji, multifunkční nábytek jistě oceníte. Ano, nábytek nejen prodáváme, ale zajímáme se také o nejnovější trendy, kterým se v poslední době právě multifunkčnost a řešení malých prostorů stává. Mezi nejprodávanější dětský nábytek patří nábytek holandského a francouzského výrobce. Cenově dostupný nábytek, funkční design, preciznost výroby a zachování dětských barev.

 

      

 

Dnešní design pro děti je opravdu vynalézavý. Patrové postele, které vždy patřily k oblíbeným "spořičům místa" v poslední době zcela změnily rovněž svou tvář. Patrová postel jako řešení dětského pokoje sourozenců patří snad k nejčastějším volbám. Netradiční a originální designy dětského nábytku máme rádi a věříme, že výběr, který pro vás každý týden aktualizujeme vás osloví.