Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský pokoj v růžovém

Nábytek Aldo představuje dětské pokoje a dětský nábytek v nejrozmanitějších designech s ohledem na barvy. Právě děti by měly mít svůj pokojíček zařízen vesele a barevně. Nabídka sytých, dětských odstínů je na našem e-shopu velmi pestrá. V dnešním článku vám chceme představit varianty dětského nábytku pro holky od francouzských výrobců. Tedy kombinace barev bílá, růžová a nesmí chybět fialková.

 

   

Kolekci dětského nábytku Biotiful můžeme prezentovat jako typický nábytek do dětského pokoje dívek

 

Dětský pokoj

Mezi snad nejvíce oblíbené dětské pokoje v růžovém odstínu patří především velmi funkční nábytek, můžeme říci až multifunkční. Dětský pokoj na našich stránkách je vždy modulovým nábytkem. Co to znamená? Dětský nábytek je představen v samostatných dílech, můžete si tedy dětský pokoj sestavit na základě vlastního výběru dílů nábytku, který se Vám líbí. Dětský nábytek je vyroben převážně z laminátové desky 18  až 25 mm, nebo mdf desky.

Kolekce Biotiful nabízí výběr ze samostatných dílů dětského nábytku pro malé i velké interiéry, pro vybavení dětského i studentského pokoje. Laminátový dětský nábytek je velmi snadný na údržbu a povrchová úprava dílů je omyvatelná. Francouzský výrobce klade velký důraz na kvalitu, detailní zpracování a zdravotní nezávadnost. Pokud jste majiteli menšího interiéru a potřebujete zařídit dětský pokoj pro jedno, ale i dvě, či více dětí, máme pro vás několik doporučení. Především se snažte zařídit interiér tak, aby byl vzdušný, aby nebyl přecpaný nábytkem, ale zachovával si svojí funkčnost a nabízel vše, co dospívající slečny potřebují. Čím lze ušetřit místo v interiéru?


- multifunkční dětská postel Biotiful s psacím stolem a policemi
- dětská šatní skříň třídveřová, ideální řešení pro dvě dětiPatrovou dětskou postelí vyřešíte prostor pro jedno dítě, nejlépe pak díky designu, pro dítě menší. Patrová, multifunkční postel může ušetřit spousty místa v dětském pokoji tím, že nabízí vysunovací psací stůl, ale také spousty odkládacího místa. Nemusíte pak třeba pro obě slečny pořizovat psací stůl, můžete ušetřit také jednu komodu a účel je splněn. Třídveřová skříň zase nabízí dostatek úložného prostoru pro dvě děti, ale zabere méně místa, než kdyby jste pořídili dvě skříně dvoudvéřové, pro každé dítě zvlášť. Mezi další oblíbené dětské pokoje patří například dětský pokoj New Joy, nebo dětský pokoj Puzzle, kterou také i pro dospívající dívky.


  
   

 

Růžové doplňky do dětského pokoje

Nabídka růžových odstínů se nevztahuje pouze na základní sortiment nábytku, ale nabízíme rovněž tzv. dětské růžové doplňky. Bytové doplňky mohou být obrázky, křesílka, lampičky, ale například i ložní povlečení. Odborníci na bydlení doporučují při vysokém stupni barevnosti nábytku volit decentní pozadí stěn, v případě dětského nábytku Jesper je to barva bílá. Nabídka bytových doplňků je velmi oblíbeným sortimentem pro vybavení dětského pokoje.

 

Dětský regál Cadore (Německo)

 

Věříme, že nabídka růžových variant, které jsme pro vás připravili vás bude příjemně inspirovat při zařizování dětského pokoje pro vaší malou holčičku. Nabídka je samozřejmě daleko větší, v našem článku jsme uvedli pouze malý zlomek toho co u nás najdete.