Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský pokoj to není jen nábytek

Zařizovat dětský pokoj je vždy komplikovaná záležitost. Dětský pokoj zařizujeme pro dítě a neměli bychom se nechat zcela unášet jen vlastními představami. I dítě či více dětí potřebují takový interiér, který bude jejich soukromým místem a tak při vybavování dětského pokoje bychom měli přihlédnout k jejich zálibám, koníčkům, k oblíbenému odstínu a dalším požadavkům. Nezapomínejte, že je to jejich pokoj a nebude vždy vše úhledně srovnáno jako podle pravítka. Dejte zkrátka dětem v jejich pokoji trochu svobody a poslechněte si jejich názor. O to více se ve svém pokojíčku budou cítit lépe. Dnes se ale nebudeme věnovat vybavení dětského pokoje jako takového, ale spíše se budeme zabývat doplňky, které do pokoje můžete pořídit. Doplňky, které mohou teprve z pokoje udělat opravdu dětský interiér. Dnes vám představíme kolekce z kategorie značkového nábytku se sedmiletou zárukou a především vám představíme, jaké bytové doplňky můžete dětem pořídit. A tyto doplňky tematicky navazují na dětský nábytek, interiér se tak krásně sjednotí. Co vše kromě nábytku můžete do dětského pokoje pořídit?

 

Doplňky do dětského pokoje holky

Nejčastějšími odstíny pro bytové doplňky dětského pokoje holky jsou bílá, fialková a růžová. Tyto odstíny provázejí také nábytek, ale pokud chcete i doplňky v obdobném barevném provedení, není problém. Mezi doplňky, které můžete pořídit do dětských pokojů kolekce Gautier vždy patří dle daného designu stropní osvětlení, stolní lampa, dětské povlečení, ale také například koberec, závěsy či dokonce tapety. Návrhy dětských pokojů tak jak jsou včetně doplňků můžete tedy zcela reálně přenést do vašeho stávajícího interiéru. Získáte tak vybavení dětského pokoje jako od designéra. Uveďme si příklad.

 

                             

 

Sami můžete posoudit, jak velmi elegantně vypadá jen osvětlení do dětského pokoje holky. Stylové a originální řešení, které může velmi příjemně rozjasnit a změnit ráz celého vybavení interiéru. ve stejném duchu se pak nesou další doplňky, které jsme zmínili již v úvodu. V kombinaci s bílým dětským nábytkem bude vybavení dětského pokoje bez chyby. V kolekci New Joy se nám velmi líbí také dětské povlečení a koberce, které patří rozhodně k designovým a jen stěží takové na českém trhu najdete. dětské povlečení je v americkém duchu, tedy je to velký polštář se snímatelným potahem, malý polštář dekorační bez snímatelného potahu, ale s výplní tak, že polštář lze vyprat. Deka je jako přehoz, nemusíte tedy do ní dávat žádnou přikrývku, opět stačí tak je vyprat. praktické a jednoduché na údržbu. Na fotografiích představuje návrhy dětských pokojů i s doplňky, aby jste mohli posoudit, jak se interiér příjemně a elegantně sjednotí.

 

                                        Dětský pokoj Alika

 

Koberec, dětské povlečení v tomto případě už pro slečnu, závěsy, tapety, to vše tvoří interiér. Přitom sladěno příjemně tón v tónu a to je rovněž velmi důležité. nezapomeňte, že do toho vše vám slečna také může přijít s nápadem, že chce na stěnu pověsit plakát nejoblíbenějšího zpěváka. No, je to na vás, ale určitou dávku vlastního názoru je opravdu třeba dětem, především pak těm dospívajícím povolit.

 

Doplňky do dětského pokoje kluka

Jsou v podstatě identické, jen se mění odstíny a design. I do pokoje kluka či dvou kluků můžete pořídit osvětlení, koberec, dětské povlečení a další velmi elegantní doplňky. A to nejen pro interiér školou povinného kluka, ale dokonce i do dětského pokoje miminka chlapečka. Bytové doplňky nabízí výrobce od narození až dospělost vašeho dítěte. Uveďme si opět příklad, jak příjemně lze navrhnout interiér chlapce. Od narození.

 

                        

 

Příjemné či řekněme praktické je to také to, že stolní lampu, stropní osvětlení i další doplňky jako koberec můžete beze změny využívat opravdu od narození až do dospívání vašeho chlapce. Není přeci důvod tyto doplňky měnit. Jsou vhodné vždy pro vybavení dětského pokoje, ať malého či velkého chlapce..

 

Bytové doplňky, které v nabídce najdete jsou v podstatě dvojí. navržené ve velmi dětském designu a více elegantní, skoro už jako pro dospělou osobu. Například příjemné čalounění židle v tónu vždy daného interiéru lze využít i v kanceláři dospěláka. Je jen na vás, ke kterému trendu či designu se přikloníte více. Nabídka je rozhodně široká. v neposlední řadě je zde ještě pár výhod. Díky nabídce doplňků tematicky vždy k danému dětského pokoji navázány vám v podstatě umožní pořídit interiér tak, jak ho navrhli profesionálové. Nemusíte utrácet tedy za designéra. No a také máte nákup pod jednou střechou z pohodlí domova, nemusíte nikde nic složitě shánět, co by se k dětskému nábytku hodilo.