Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský pokoj Space pro malé kosmonauty

V letošním roce nábytek Aldo přináší možnost zcela nového, netradičního způsobu nákupu či zařizování interiéru dětského pokoje. Nyní máte možnost pořídit nejen daný dětský nábytek, ale také řadu dekorací a dětských bytových doplňků tak, aby byl dětský pokoj v jednom tématu. A dnes vám představíme jeden z mnoha dětských pokojů pod označením Space od dánského výrobce, který přináší kvalitní nábytek z masivu se zárukou kvality. Co vše, kromě dětského nábytku můžete pořídit pro vaše malého neposedu, vás možná překvapí.

 

Začněme výběrem dětské postele

Každá z daných kolekcí dánského výrobce, včetně kolekce Space, vám umožní si vybrat hned z několika desítek různých variant dětské postele. Patrové postele, vyvýšené postele, nebo klasické dětské postele. Všechny postele jsou vyrobeny z masivu, dřeva borovice, které je ošetřeno vodou ředitelným, transparentně bílým nátěrem. S nábytkem Aldo budou vaše děti ve zdravotně nezávadném a bezpečném prostředí. A budou spokojené..

 

     

 

A vůbec se nemusíte bát pořídit k posteli klouzačku. Tu v pozdějším věku dítěte lehce odstraníte, stejně jako další dětské motivy a máte klasické lůžko třeba pro studenta. Také se nám velmi líbí možnost snížení vyvýšeného lůžka, čímž ještě více přizpůsobíte postel staršímu dítěti. A tak i když z počátku pořídíte postel s typicky dětskými motivy, později si můžete snadnou přeměnou vytvořit spaní pro starší dítě. Mezi velmi oblíbené postele již tradičně patří patrové postele pro dvě děti, nebo dětské postele s přistýlkou. Spíše většina z nás disponuje pouze jedním volným prostorem k vybavení dětského pokoje dvěma dětem a těmito posteli dokážeme v prostoru ušetřit nejvíce místa. Třeba dětem na hraní.

 

                                            

 

A jistě jste si už všimli u každé fotografie dekorací, které jsou samozřejmě v naší nabídce dostupné. Ke každé posteli lze pořídit dekorativní polštáře, baldachýn, ale třeba i dětská křesla. Vybavení dětského pokoje do harmonického celku nebylo nikdy snazší. Dětský pokoj pak může mít i v této jedné kolekci mnoha různých podob, nabídka je velmi flexibilní a vy sami určujete, jak finální podoba interiéru bude vlastně vypadat. A možná hra na bytové designéry bude zábava pro vás i vaše děti.

 

      

 

A opravdu, vše co na ilustračních fotografiích vidíte, najdete v naší nabídce na nábytku Aldo. Nákup pod jednou střechou je rychlý, jednoduchý a velmi efektní. Navíc lze velmi snadno docílit takového interiéru, jaký na fotografiích vidíte. Věříme, že nový, ještě snadnější nákup na našem portále vás příjemně překvapí.