Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský pokoj pro mladé studentky

Mezi další přírůstky do naší široké kategorie dětského nábytku a dětských pokojů přibyl také nábytek v odstínech, které jsou již pro větší děti. Velmi netradiční designy, které nabízí především úsporu místa v dané místnosti. Dětský nábytek je možná tedy ne příliš zdařilé pojmenování, snad lépe by znělo studentský nábytek. Kolekce, jejíž autorem je francouzský a španělský výrobce, nabízí v sobě navzájem spojených hned několik velmi trendy prvků. Nejvýraznější design nabízí nábytek v kombinaci s černou, pro kluky pak velmi trendy jen černý odstín.

 

                                                                 Dětský pokoj Arthus

 

Studentský pokoj má svá pravidla

Věříme, že design studentského pokoje za použití dílů osloví řadu vás. A nejen design, ale rovněž vysoká kvalita zpracování, která například u postele Travel je zřejmá. Pro všechny z vás, kteří řešíte nedostatek místa v interiéru vašeho pokoje představujeme pouze exkluzivně na našich stránkách unikátní design postele. Kvalitní lamelový rošt v kovovém rámu v ceně postele je zvedací, pro snadný a rychlý přístup k úložnému prostoru. Ten vás rovněž překvapí velikostí, police a šuplík, v podstatě úložný prostor nahrazuje šatní skříň, kterou tímto není třeba pořizovat. Ideální odpověď na řešení velmi malého prostoru studentského pokojenebo ložnice v případě, že máte postel jenom pro sebe. S ohledem na rozměr místa na spaní doporučujeme postel pro jednu osobu.

 

    

 

Psací stůl, další z potřebných dílů v pokoji, dodržuje doporučovanou výšku stolu pro zdravé držení těla a je doplněn, nebo v případě vašeho zájmu vy můžete doplnit praktickou skříňkou na zavěšení. Všeobecně jsme zařadili kolekce do nabídky tak, aby vy sami jste si mohli jednotlivé díly vybrat dle vašich aktuálních potřeb, bez zbytečného pořizování něčeho, co nepotřebujete.

 

                                           Sestava nábytku Gaming pro studenty

 

V tomto týdnu se novinky na našem portále přidávané vyplatí sledovat, čeká nás spousty zajímavých designů a netradičních provedení dětských pokojů. V neposlední řadě, francouzský výrobce s ohledem na důmyslný design a vysokou kvalitu nabízí velmi dostupnou cenu.