Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Dětský nábytek z masivu vás překvapí

Mnozí z vás, především pravidelní zákazníci už ví, že nábytek Aldo to je především široký výběr dětského nábytku. A rok 2015 se nese v duchu nových designů dětského nábytku z masivu od belgického a dánského výrobce. Díky zcela "jiné" nabídce tohoto typu nábytku, kde je dominujícím materiálem dřevo borovice jsme poznali, že i dětský nábytek z masivu může nabídnout velmi moderní, nebojme se říci důmyslný design. Chceme vám ve zkratce představit, co svým dětem z naší nabídky můžete z masivu pořídit. A mezi nejoblíbenější opět patří nabídka patrových postelí či celých sestav, návrhů dětských pokojů z masivu. Naše povídání je průřezem nabídky dětského nábytku z masivu.

 

 

Netradiční patrové postele z masivu

Důmyslný design patrových postelí z masivu vám především ušetří spousty drahocenného místa v interiéru dětského pokoje. Pokud máte více dětí a k dispozici pro vybavení dětského pokoje jen velmi malý prostor, pak je patrová postel vždy řešením, které dokáže ušetřit místo nejvíc. V nabídce je hned několik typů designů z kterých můžete vybírat. Nabídka je také pro rychlejší orientaci rozdělena na patrové postele pro holky a patrové postele pro kluky. Do holčičího dětského pokoje je velmi častou volbou bílý odstín, pro kluky patří k oblíbenému odstínu tmavě šedá. Patrové postele nabízí i možnost úložných prostorů v podobě šuplíků, nebo odkládacích prostorů v podobě polic. V nabídce dokonce nechybí ani patrové postele s přistýlkou, nebo patrové postele s psacím stolem. Existuje i možnost rozkládacích patrových postelí, kdy lze spodní lůžka v průběhu dne složit na pohodlné křeslo. Ale nejlépe napoví ilustrační fotografie.

 

 

 

Patrová postel jak můžete sami posoudit nenabízí jen dvě místa na spaní, ale rovněž psací stůl, police hned vedle stolu což je jistě velmi praktické umístění kdy má dítě při učení vše potřebné po ruce a v neposlední řadě je zde možnost složení a rozložení dolního lůžka. A pokud hledáte řešení dětské postele s přistýlkou, kterou chcete využít jen k občasnému přespání pro kamarády či kamarádky vašeho dítěte, tato patrová postel je unikátním, velmi praktickým řešením. A když postel nepotřebujete, vaše dítě má pohodlné křeslo, nebo může spaní střídat a jednou spát na dolním lůžku, jindy na horním. Design je rovněž velmi vhodný pro dvě děti kdy je pokoj opravdu velmi malý. V průběhu dne kdy je dolní lůžko složeno, vám zůstane či spíše vašim dětem zase o něco více místa na hraní. A pokud je mezi vašimi dětmi velký věkový rozdíl a vy víte že starší z dětí už dlouho doma nebude, opět je tato postel vhodnou volbou. Jedno dítě dále bude postel využívat, jen dolní lůžko už může být pořád složeno do křesla.

 

  

 

Na další fotografii představujeme patrovou postel kdy lůžka nejsou umístěná pod sebou, ale do pravého úhlu. Patrová postel s přistýlkou v podobě šuplíku do kterého stačí jen umístit matraci je následující variantou. A když přistýlku nepotřebujete, stačí matraci vyjmout a šuplík i dále využívat jako klasický úložný prostor. U žádné z patrových postelí belgického výrobce nechybí zábrana po celém obvodu horního lůžka a všechny patrové postele nabízí rovněž velikost místa na spaní v rozměru 90x200 cm. Vybírat můžete transparentní bílý odstín, tmavě šedý, nebo i přírodní odstín borovice v původní podobě.

 

 

Dětské postele z masivu pro nejmenší děti

Belgický výrobce nezapomněl ani na děti předškolního věku, pro které připravil tematické dětské postele z masivu s dekorační látkou a klouzačkou. Tyto postele jsou velmi oblíbené také z toho důvodů, že není třeba se jich v pozdějším věku dítěte zbavovat. Až bude vaše ratolest větší stačí dekorativní látku s pohádkovými postavičkami a klouzačku odstranit, vyvýšené lůžko snížit a máte pohodlné spaní i pro studenta. Jak lze dětskou postel proměnit na postel pro studenta znázorňuje další fotografie.

 

   

 

Nabídka nejen patrových postelí z masivu a klasických postelí z masivu je opravdu široká. Vybírat můžete vše pro kompletní vybavení dětského pokoje. Nechybí regály, komody, skříně či psací stoly. Pokud jste příznivci zdravotně nezávadného prostředí, pak kategorie nábytku z masivu vás rozhodně osloví.