Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský nábytek z masivu belgického výrobce

Dětský nábytek z masivu, nejčastěji pak dřeva borovice, není ničím novým. Určitě ho všichni znáte. Ale dětský nábytek z masivu může mít mnoho podob designů, najdete nábytek z borovice bohužel i méně kvalitní a někdy v trochu zastaralých designech. Naši pravidelní návštěvníci už ví, že nábytek Aldo jako takový se soustředí především na funkční a kvalitní vybavení dětského pokoje v moderním designu. Před několika lety jsme vám představili kolekce dětského nábytku z masivu německého výrobce, které si získaly řadu příznivců. A dnes? Našli jsme opět unikátní kolekce do naši nabídky nábytku nejen pro děti, tentokráte od belgického výrobce, který se kromě moderních designů z klasických materiálů soustředí také na výrobu dětského nábytku z masivu. A jsme rádi, že v příštích dnech bude již kolekce tohoto nábytku k dispozici také pro vás, naše zákazníky. Na co se můžete těšit?

 

Dětské patrové postele z masivu

Zde si troufáme tvrdit bude nabídka patřit k nejoblíbenějším. Řada z nás bojuje s nedostatkem místa v dětském pokoji a patrová postel pro dvě děti může být řešením. Belgický výrobce však nenabízí jen místo na spaní pro dvě děti, ale díky důmyslnému designu také netradiční řešení prostoru a v mnoha případech jsou součástí patrové postele rovněž úložné prostory.

 

Patrové postele Pino belgického výrobce nabízí i netradiční odstíny

 

Rohové řešení umístění lůžek působí v prostoru velmi originálně, navíc děti na sebe vidí a díky tomuto členění postelí vzniká také místo pro umístění úložných prostorů. Ty jsou v návrhu patrové postele řešeny sadou šuplíků v dolním lůžku a policemi po stranách. nechybí tradiční přírodní odstín borovice, ale k dispozici je bílý, transparentní odstín. To znamená že zcela nepřekrývá strukturu dřeva. Je to jen jeden z mnoha návrhů dětského nábytku z masivu belgického výrobce, pojďme si tedy představit další a další možnosti.

 

 

Multifunkční dětské postele z masivu

I zde je především záměr designu ve vyřešení rozměrově malého dětského pokoje. Dětská postel s vyvýšeným lůžkem nabízí v takto vzniklém prostoru pod postelí opět řadu úložných prostorů, mnohdy i psací stůl. A u těchto originálních postelí lze vybírat kromě přírodního a bílého odstínu i netradiční tmavě hnědý odstín.

 

                           

 

Jak můžete vidět na ilustračních fotografiích i dětský nábytek z masivu může být moderní. Tradiční design nábytku z masivu je nepraktický, jen málokdy nabízí šuplíky, psací stůl na pojezdech či police. Belgický masiv si zachoval pověstnou zdravotní nezávadnost danou přírodním materiálem dřeva borovice, ale novými technologiemi byl zpracován do těch nejmodernějších designů využívající každý centimetr dětského pokoje.

 

Postele z masivu dětem na hraní

Ani belgický výrobce neopomněl nejmenší děti, pro které je určen opravdu dětský design plný barev. V nabídce najdete dětské postele z masivu s domečkem, klouzačkou, nejrůznější odstíny dřeva a podobně.

 

     

 

Všichni víme, jak se děti nám rodičům rády schovávají. Ale postel, jejíž dolní část je zakrytá slouží také k tomu, aby nebylo vidět to, co nemá být. prostor pod postelí lze také využít jako skrytý úložný prostor. Kvalitní látka s potiskem mnoha vzorů, témat a odstínů, to je nabídka belgického výrobce pro dětské postele z masivu jako hračky.

 

                                         

 

Belgický výrobce a naše nová spolupráce s ním, to je opět celá řada netradičních, nových designů pro naše děti. A opět tak jako u výrobců francouzských či německého, jsme vybírali tak, aby nábytek byl kvalitní, bezpečný a zdravotně nezávadný.